Sosyal Media
sengul

Eylül Ayı En 43-55 inç Ekrana Sahip En İyi LED TV'ler!

5
Vestel 49UB8300 49" 124 Ekran 4K Ultra HD Dahili Uydu Alıcılı Smart Led Tv
Vestel 49UB8300 49
Vestel'in geçtiğimiz yıl çıkardığı Vestel 49UB8300 Smart TV modeli Eylül ayı en iyi televizyon listemize beşinci sırsasından giriş yapıyor. 4K Ultra HD görüntü kalitesi ile izleyicilerine gerçeğe en yakın görüntüleri izleme imkanı sunuyor. Televizyonda bulunan akıllı rehber sayesinde tüm kanalların yayın akışına ve detaylarına kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Böylece televizyon karşısında elinizde kumanda ile yüzlerce kanal arasında gezinerek boşa zaman harcamamış olursunuz. Ayrıca dört çekirdek işlemci sayesinde de olukça hızlı bir performans sunuyor. Vestel'in bu 49 inç ekran sahip televizyonu listemizin beşinci sırasında yer alıyor.
4
Sony KD-49XD7005 49 İnç 124 Ekran 4K UHD HDR Uydu Alıcılı Android Smart Led Tv
Sony KD-49XD7005 49 İnç 124 Ekran 4K UHD HDR Uydu Alıcılı Android Smart Led Tv
Bu ay ki listemizin dördüncü sırasında teknoloji devi Sony'nin KD-49XD7005 numaralı Smart TV'si yer alıyor. 4K Ultra HD ve HDR özelliği sayesinde görüntüleri, muhteşem netlik ve muhteşem renk kalitesinde izleme imkanı veriyor. Daha önce gizlenen karanlık gölgeler ve güneş ışıkları artık tüm netliği ve ayrıntılarıyla görünüyor olacak. Sony'nin bu özelliklere sahip akıllı televizyonu bu ay ki listemizin listemizin dördüncü sırasında yer alıyor.
3
Samsung 55KU7500 55" Ultra HD Uydu Alıcılı Smart Curved Led Tv
Samsung 55KU7500 55
Eylül ayı en iyi televizyon listemizin üçüncü sırasında Samsung'un 55KU7500 numaraya sahip akıllı televizyonu yer alıyor. Samsung'un kavisli ekrana sahip TV'sindeki zarif kavis, daha geniş bir görüş alanı ve seyir noktasından eşit görüş mesafesi sağlayarak, izleyicilerine aksiyonun tam ortasında olma hissini yaşatıyor. HDR Premium özelliği sayesinde TV ekranın en parlak kısımlarında gizlenmiş ve daha önce görülmeyen detaylar ortaya çıkıyor. Samsung'un bu televizyonu geçen ay ki listemizin dördüncü sırasında yer alıyordu. Bu ay bir basamak yükselerek listemizin üçüncü sırasına yerleşiyor.
2
Lg 49SJ800V 49 İnç 123 Ekran 4K Uydu Alıcılı Smart Led Tv
Lg 49SJ800V 49 İnç 123 Ekran 4K Uydu Alıcılı Smart Led Tv
Bu ay en iyi televizyon listemizin ikinci sırasında LG'nin 49 inç ekrana sahip bu yıl çıkardığı akıllı televizyonunu görmekteyiz. LG'nin 4K Ultra HD özelliği bünyesinde barıdıran bu televizyonu Nano Cell teknolojisine sahip. Nano Cell teknolojisi, TV panelinde ekranın renk kalitesini en üst düzeye çıkararak, renk kayması veya bozulmasını önleyerek doğru renklerin ekrana yansıtılmasını sağlar. Ayrıca bir milyardan fazla renkle, görüntüleri gerçeğe en yakın bir şekilde izleyiciye sunuyor. Bu özellikleri sayesinde LG'nin bu televizyonu listemizin ikinci sırasında yer alıyor.
1
Lg 55C6V 55 İnç 140 Ekran 4K Uydu Alıcılı Smart Curved Oled TV
Lg 55C6V 55 İnç 140 Ekran 4K Uydu Alıcılı Smart Curved Oled TV
Evet geldik Eylül ayı en iyi televizyon listemizin liderlik koltuğundaki ismi açıklamaya. Listemizin birinci sırasında LG'nin OLED ekrana sahip akıllı televizyonu yer alıyor. Ultra HD Premium sertifikasına sahip LG'nin Smart TV'si 4K özelliği ile de mükemmel görüntü kalitesi sunuyor. Dolby Vision'u desteleyen özelliği ile de mükemmel derecede renk ve keskin görüntü izleme imkanı veriyor. Ayrıca LG SIGNATURE OLED TV'deki Netflix'in 4K içeriğini, LG'nin ödüllü webOS platformu vasıtasıyla en kaliteli ve en akıllı şekilde izleyicilerine sunuyor. LG'nin üst düzey özelliklere sahip bu kavisli televizyonu geçen ay ki listemizin ikinci sırasında yer alıyordu. Bu ay bir basamak yükselerek listemizin birinci sırasına yerleşiyor.

Tv fiyatları için tıklayınız.

Televizyon fiyatları ve modelleri için tıklayınız.Yorum yap

*