Sosyal Media
sefa

FIFA 2020’ye 4 Yeni Özellik Eklendi

Futbol oyunu severlerin yıllardır büyük bir zevkle oynadıkları FIFA, bu yıl çok daha farklı özellikler ile kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Her yıl yeni versiyonu çıkmasına rağmen oyunun fazla gelişmediği ve yeni özellikler eklenmediği için çok sayıda eleştiri alan FIFA, bu yıl kullanıcılarının gönlünü fethedeceğe benziyor. İşte FIFA 2020’ye eklenen 4 yeni özellik…

1- Sokak Futbolu Geri Döndü


EA, 2005 yılına FIFA Street adında bağımsız olarak sokak futbolu oyunu çıkarmıştı. Ancak Volta isminde sokak futbolu modu çıkarması ise çoğu kullanıcıyı şaşırttı. Şimdi bu oyun modu ile kendi karakterinizi oluşturup dünyayı dolaşarak rakiplerimizle kıyasıya mücadele edebilirsiniz. Oldukça gerçekçi grafiklere sahip olan bu oyun modunda sokak futbolu hissini doyasıya yaşayabilirsiniz.

2- Oyun Hızı Yavaşlayacak


Hız ve saldırganlık, futbol oyunlarında çok önemli bir özellik. Ancak EA bu konuda farklı bir karar aldı. FIFA 2020’de artık futbolcular gereğinden fazla hızlı koşamayacaklar. Bunun amacı oyunu biraz daha geçekçi hale getirmek ve futbolcuların yeteneklerini kullanmalar için daha fazla topla oynamalarını sağlamak.

3- Kariyer Modu Yenilendi


Yıllardır çok fazla değişiklik olmayan kariyer modu, FIFA 2020 ile birlikte değişiyor. Kariyer modunda önceden sadece görsel olarak birkaç değişik oluyordu. Şimdi ise yapılan değişiklik ile maç öncesi ve sonrasında basın mensupları ile röportaj yapılabilecek. Ayrıca futbolcuların moralleri de maçlardaki performanslarını etkileyecek

4- FUT Modunda Değişiklik oldu

Önceden arkadaşlarınız ile yaptığınız FUT maçları oyuncularınızın özelliklerini etkiliyordu. FIFA 2020’de bu özellik kaldırıldı. Artık yapacağınız FUT maçları oyuncularınızın özelliklerini etkilemeycek. Ayrıca FUT maçlarına gelen büyük ödüller de oyunları daha heyecanlı ve daha çekişmeli hale getirecek.

 

 
Yorum yap

*