Sosyal Media
yunus

Football Manager 2021’in Beta Sürümü, Epic Games ve Steam’de Yayınladı

Futbol oyunu sevenlerin merakla bekledikleri Football Manager 2021’in Beta sürümü, Epic Games ve Steam’de yayınladı. Football Manager 2021’de oyuncular, yeni sezondaki kariyerlerine erkenden başlama imkanı buluyor.

Şimdilik beta sürümü yayınlanan oyunda bir takım hatalar ve çökmeler yaşanabiliyor. Beta sürümünü yükleyecek oyunculara şimdiden hatırlatalım.

Football Manager 2021'in beta sürümündeki en önemli özellik ise oyunun çevrimiçi mod desteğine sahip olması. Ancak, oyunun 24 Kasım’da tam sürümüne kadar Steam’de oyun öncesi ya da oyun içi editörlere erişim olmayacak.


Football Manager 2021, birçok alanda bir dizi yeni özellik ve dikkate değer iyileştirmeler sunuyor. Kullanıcıdalar, yeni oyun sistemleri, artırılmış analiz ve bilgi düzeyi gibi ek kaynaklarla takımlarının başarısı üzerinde saha içinde ve dışında her zamankinden daha fazla kontrole sahip olacaklar. Böylece kullanıcılar, daha gerçekçi bir deneyim yaşayacak. Ayrıca maç günleri bir dizi grafik ve sunum iyileştirmelerinin yanı sıra yeni maç öncesi ve sonrası etkinliklerde oyunda yer alacak. Ek olarak; kullanıcılar, oyuncu alımı konusunda daha fazla güce sahip olacak ve sezon sonundaki başarıları daha farklı şekilde kutlayabilecekler.

 

 Yorum yap

*