Sosyal Media
sefa

Forza Street, Ücretsiz Olarak iOS ve Android'e Geldi

Geçtiğimiz yıldan beri Windows 10'da yer alan ve daha sonra Android telefonlar için Google Play Store ve Galaxy Store’da yayınlanan Forza Street, bugünden itibaren tüm mobil platformlarda yayınladı. Android ve iOS kullanıcıları oyunu bugünden itaren indirip oyanabilecekler.

Android ve iOS platformunda yayınlanan Forza Street, ücretsiz olmanın yanı sıra sinematik bir deneyim sunuyor.

Oldukça fazla araç çeşitliliğine sahip olan Forza Street'de oyuncular istedikleri aracı kullanıp oyunun keyfini çıkarabileceler.


Oyunu indiren iOS ve Android kullanıcıları, diledikleri vakit Xbox Live Login’i kullanabiliyor ve 1000 G değerindeki başarımlara da erişebiliyorlar. Ayrıca kullanıcıların kazandıkları puanlar, Windows 10 sürümü ile senkronize ediliyor. Bu da kullanıcaların çift hesapla uğraşmamasını sağlıyor.

Tüm bunlara ilave olarak,  Windows 10, iOS veya Android platformundaki oyuncular, ilk 30 güne özel Ford GT aracına ücretsiz olarak sahip oluyor. Ayrıca Samsung Galaxy cihaz sahipleri için ek sürpriz hediyeler de bulunuyor.

Forza Street, şu anda Google Play, Samsung Galaxy Store ve iOS App Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir durumda.
Yorum yap

*