Sosyal Media
sengul

GeForce Now’a 6 Yeni Oyun Geldi

Nvidia’nın oyunculara sunduğu bulut oyun hizmeti GeForce Now, 6 yeni oyunu daha bünyesine kattı. Yeni oyunlar, oyun severleri heyecanlandıracağa benziyor.

GeForce Now

Nvidia’nın bulut oyun hizmeti olan GeForce Now sayesinde oyuncular, aylık belirli bir ücret karşılığında güçlü bilgisayar donanımlarına ihtiyaç duymadan, sadece iyi bir internet bağlantısıyla üst düzey oyunları oynama imkanına sahip oluyor. Son dönemde yaşanan “çip krizi” nedeniyle bilgisayar fiyatlarının bir hayli yükselmiş olması, bulut oyunculuğa olan ilgiliyi daha da artırdı. Nvidia’da bu ilgiye cevap verebilme adında GeForce Now’a sürekli yeni oyunlar eklemeye devam ediyor. Şirket bugün de yaptığı açıklamada GeForce Now’a 6 yeni oyun eklediğini duyurdu.

GeForce Now kütüphanesine eklenen 6 oyun arasında en dikkat çeken isim Frontier Developments tarafından geliştirilen ve yayınlanan, simülasyon oyunu Jurassic World Evolution 2 oldu. Çok kısa bir süre önce yayınlanan oyun bugün itibariyle GeForce Now abonelerinin beğenisine sunuldu. İşte GeForce Now’a gelen diğer oyunlar…


GeForce Now’a Gelen 6 Yeni Oyun

1- Bright Memory: Infinite (Steam)

2- Epic Chef (Steam)

3- Jurassic World Evolution 2 (Steam ve Epic Games Store)

4- MapleStory (Steam)

5- Severed Steel (Steam)

6- Tale of Immortal (Steam)

 

 Yorum yap

*