Sosyal Media
sengul

Google Play’da Kısa Süreliğine Ücretsiz Olan 7 Oyun

Android kullanıcıları için güzel bir haberimiz var. Google Play’de kısa süreliğine ücretsiz olan 7 oyunu sizler için bir arya getirdik. Oyunlardan istediğinizi ücretsiz bir şekilde indirip keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

1- SIKE! Bank Shot Basketball


Sürekli internet bağlantısı gerektirmeyen kaydırmalı basket oyunu, bu konuda sizi oldukça memnun edecektir. Basit ama eğlenceli bir oyun olabilir sizler için.

Oyunun Normal Fiyatı: 12.99 TL

2- Panmorphia


Panmorphia, klasik bir point & click türünde bir macera oyunu. Yüksek kalitede görüntüler kullanılan oyunca keşfedilecek yerler sizleri bekliyor.

Oyunun Normal Fiyatı: 8.09 TL

3- Live or Die: Survival Pro


Zombi oyunu sevenlerin beğeneceği bir oyun olan Live or Die: Survival Pro ile keyifli ve heyecan dolu dakikalar geçirebilirsiniz. Zombiler arasında hayatta kalma mücadelesi vererek oyunda kendinizi geliştirebilirsiniz.

Oyunun Normal Fiyatı: 7.10 TL

4- Crazy Tap Chef VIP


Tıklama oyunlarını seviyorsanız, bu oyun tam size göre diyebiliriz. Kısa süreliğine ücretsiz olan oyunun VIP versiyonunu kaçırmadan indirebilirsiniz.

Oyunun Normal Fiyatı: 5.59 TL

5- Zombie Masters VIP – Ultimate Action Game


Aksiyon ve heyecan dolu bir zombi oyunu. Gizli kahramanlar toplayarak, daha heyecan verici bir çekim zevkini yaşayabilirsiniz.

Oyunun Normal Fiyatı: 2.99 TL

6- LASERBREAK 2 Pro


119 zorlu seviye ve aksiyon dolu bir oyun. Ayrıca 9 dil seçeneği ve çevrimdışı oynanabilme özelliğine sahip. Beyin jimnastiği yapabileceğin bu oyun ile sıkıldığınızda keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Oyunun Normal Fiyatı: 1.99 TL

7- Watch Out - Endless jumping game


Tek tuşla oynayabileceğiniz, anlaşılması kolay ve her yaş için uygun olan bir oyun.

Oyunun Normal Fiyatı: 5.39 TL

Toplam değeri 44 TL olan bu oyunları ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Yorum yap

*