Sosyal Media
sefa

Hitman 3 Türkiye Dahil Tüm Dünyada Yayınladı

Oyun severlerin uzun süredir beklediği Hitman 3, nihayet bugün itibariyle yayınlandı. Türkiye dahil diğer ülkelerde de aynı anda yayınlanan Hitman 3’ü heyecanla bekleyen oyuncuları sevindirdi.

Hitman 3

IO Interactive tarafından geliştirilen Hitman 3, ilk olarak geçtiğimiz Haziran ayında PlayStation 5 için yayınlanmıştı. Şirket yaptığı açıklamada kısa süre sonra diğer platformlara da Hitman 3’ü getireceklerini belirtmişti. Bugün ise müjdeli haber geldi ve Hitman 3, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One ve PC için kullanıma sunuldu.

Kullanıcılar oyunun fiyatı biraz yüksek bulsa da Hitman 3’ten vazgeçmeyeceğe benziyor.


Hitman 3’te oyuncular, tıpkı serinin ilk oyununda olduğu gibi Ajan 47’nin suikast görevlerini üstlenecek. Bu çerçevede oyuncular, Londra’dan Dubai’ye uzun bir seyahate çıkacak ve kendilerine verilen görevleri yerine getirmeye çalışacaklar. Aksiyon dolu oyunda grafik ve görsellerde oyuna ayrı bir hava katacak.

Hitman 3 Fiyat

PlayStation 4 ve PlayStation 5 modelleri için 499 TL fiyattan satışa sunulan Hitman 3,  Xbox Series X/S modelleri için ise 260 TL’den satışa çıktı. PC sahipleri ise Hitman 3’ü 260 TL’ye satın alabilecekler.

 Yorum yap

*