Sosyal Media
yunus

HONOR Watch GS 3 ve Earbuds 3 Pro Duyuruldu

Mobil Dünya Kongresi (MWC 2022) 28 Şubat tarihi ile başladı ve dünyaca ünlü birçok teknoloji markası yeni ürünlerini tanıtmaya başladı. Cep telefonu modellerinden akıllı saate, kulaklıklardan hızlı şarj teknolojilerine kadar birçok alanda yeni tanıtımlar gerçekleştiriliyor. HONOR markası da uzun süredir beklenen HONOR Magic 4 serisini duyurdu. HONOR Magic 4 serisinin yanı sıra şirket, Watch GS 3 akıllı saat modeli ve Earbuds 3 Pro bluetooth kulaklık modellerini de tanıttı.

Ateş Ölçen Honor Earbuds 3 Pro Tanıtıldı

Honor, MWC 2022’ye hızlı bir giriş yaptı ve birçok ürününü tanıttı. Honor Magic 4 serisini tanıtan şirket, bunun yanında uzun süredir sızıntıların mağduru olan Honor Earbuds 3 Pro kablosuz kulaklık modeline de tanıttı. Honor Earbuds 3 Pro ateş ölçme yeteneği ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Honor Earbuds 3 Pro

Honor Earbuds 3 Pro Teknik Özellikleri

Vücut ısısını ölçebilen Honor Earbuds 3 Pro kablosuz kulaklık modeli, kullanıcılara sağlıklarını yakından takip etme fırsatı tanıyor. Kullanıcılar artık bir akıllı saate gerek duymadan sadece bir kulaklıkla birlikte sağlık takibini yapabilecekler. Arka plandan gelen gürültüleri önlemeye yarayan aktif gürültü önleme özelliğine sahip Honor Earbuds 3 Pro, Bluetooth 5.2 teknolojisine sahip.

Honor Earbuds 3 Pro modelinin teknik özellikleri

Aktif gürültü engelleme özelliği kapalıyken 6 saate ve şarj kutusu ile 24 saate kadar kullanım özgürlüğü sunan Honor Earbuds 3 Pro modeli, 42 mAh batarya kapasitesine ve şarj kutusu 410 mAh batarya gücüne sahip. 30 dakikada tamamen şarj olan Honor Earbuds 3 Pro modeli, 5 dakikalık şarj ile birlikte kullanıcılara 2 saat bir kullanım sunuyor. Ayrıca cihazın tamamen şarj olması yaklaşık 1 saat sürüyor.

siyah, beyaz ve gri renk seçeneğine sahip Honor Earbuds 3 Pro modelleri

Honor Earbuds 3 Pro Fiyatı

Siyah, beyaz ve gri olmak üzere 3 farklı renk seçeneği ile birlikte tanıtılan Honor Earbuds 3 Pro modeli, Avrupa pazarında 199 Euro fiyat etiketi ile birlikte sahne alacak. Son olarak, cihazın Türkiye pazarında ne kadar olacağı bilinmiyor.

HONOR Watch GS 3 Tanıtıldı

Gece Yarısı Siyahı, Okyanus Mavisi ve Klasik Altın olmak üzere 3 farklı renk seçeneği ile birlikte pazarda boy gösterecek Honor Watch GS 3 modeli, paslanmaz çelik gövdeye sahip. 44g ağırlık ve 10,5 mm değerlerine sahip akıllı saat modeli, kullanıcılara gün içinde konforlu bir kullanım sunuyor. İvme ölçer, jiroskop, pusula, hava basıncı, nabız ölçme, kalp atış takibi gibi özelliklere sahip Honor Watch GS 3 modeli gücünü Apollo 4 yonga setinden alıyor.

HONOR Watch GS 3 teknik özellikleri

100’den fazla spor modu ile birlikte kullanıcılara sağlık bir yaşam sunan Honor Watch GS 3 modeli, 5 ATM yani 50 metreye kadar su geçirmezlik özelliğine sahip. L1/L5 Çift Frekanslı GNSS (Küresel Navigasyon Uydu Sistemi) özelliği sayesinde kullanıcılara rota oluşturmada yardımcı olan cihaz, kullanıcılara eşsiz deneyimler sunuyor.

farklı renk seçeneklerine sahip HONOR Watch GS 3 modelleri

Honor Watch GS 3 Teknik Özellikleri

  • 1.43 inçlik AMOLED ekran
  • 5 ATM dayanıklılık
  • 15 gün standart kullanım
  • Paslanmaz çelik gövde
  • 8 kanal PPG nabız sensörü
  • Çift frekans GPS
  • 32MB RAM
  • 4GB depolama

Yorum yap

*