Sosyal Media
sengul

Huawei P40 Ailesi Yeni Güncelleme Aldı

Kısa bir süre önce düzenlediği etkinlikte yeni amiral gemisi telefon modelleri P40 serisini tanıtan Huawei, çok geçmeden P40 ailesi için ilk güncelleme yayınlamıştı. Aradan kısa bir süre geçtikten sonra telefonlar için ikinci güncellemesini yayınlayan şirket, Huawei P40 serisinin kameralarını daha da güçlü hale getirmişti. Bugün ise Huawei, P40 ailesi için yeni bir yazılım güncellemesi daha yayınladı.

Yayınlanan yeni güncelleme Nisan ayı güvenlik yamaları, ekran ve kamera iyileştirmleri içeriyor. Güncelleme tüm Huawei P40 serisi cihazlara gönderilmeye başlandı.


Yayınlanan yeni güncelleme ile birlikte yüksek çözünürlüklü fotoğraf ve video çekimlerinin genel kalitesi daha artmış olacak. Güncellemenin kamera uygulamasında getirdiği diğer bir yenilik de kameranın titreşim engelleme özelliğinde oldu. Artık P40 serisinde bulunan titreşim engelleme özelliği daha optimize bir şekilde kullanılabilecek. Ayrıca yeni güncellemeden sonra kullanıcı arayüzü de yeni özelliklerine kavuştu. "Smart Assistant" özelliği "Ayarlar" bölümüne taşındı.

Bir takım hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri de içeren yeni yazılım güncellemesi Huawei P40 serisi telefonlara gönderilmeye başlandı.

Yorum yap

*