Sosyal Media
sefa

Huawei P40 Ailesine Yeni Güncelleme Geldi

Huawei, kısa bir süre önce yeni amiral gemisi telefon modelleri olan P40 ailesini duyurmuştu. Aradan çok geçmeden geçtiğimiz hafta ise Huawei P40 serisi, ilk güncellemesine kavuşmuştu. Güncelleme konusunda kullanıcılarının takdirini toplamayan Huawei, şimdi ise Huawie P40 ailesi için yeni bir yazılım güncellemesi yayınladı.

711 MB büyüklüğündeki yeni güncelleme, Huawei P40 serisinin kamera performansını çok daha iyi seviyeye getirecek. Güncelleme sonrası P40 kullanıcıları, yüksek piksel modunda fotoğraf efektini optimize edebilecek, kameranın görüntüleme kalitesini iyileştirebilecek, kamera dengesini optimize edebilecek ve çekim efektlerini daha iyi kullanabilecekler.


Güncellemenin getireceği bir diğer yenilik ise Always on Display ekranı ile ilgili. Son yazılımı güncellemesiyle birlikte kullanıcılar, Always on Display ekranlarında yeni bir saati stili kullanabilecekler. Bununla birlikte yeni güncellemeden sonra Huawei'nin Vision televizyonlarında otomatik ekran paylaşımı yapmak da mümkün olacak.

EMUI 10.1.0.122 kod numaralı ve 711 MB büyüklüğündeki Huawei’in yeni güncellemesi, şimdilik sadece Çin’deki kullanıcılar için yayınladı. Ancak birkaç gün içerisinde tüm Huawei P40 kullanıcıları için de yayınlanmış olacak.

 Yorum yap

*