Sosyal Media
yunus

Instagram’dan Fotoğraf veya Video Nasıl İndirilir?

Dünyanın en popüler fotoğraf ve video paylaşım sitelerinden biri olan Instagram’da beğendiğiniz bir fotoğrafı ve videoyu bilgisayarınıza veya telefonunuza kolayca indirebilirsiniz. Ancak şunu belirtelim ki; fotoğraf veya videoyu uygulama üzerinden direkt olarak indiremiyorsunuz. Instagram şimdilik böyle bir özelliği kullanıcılarına henüz sunmadı. Ancak bu durum sizi üzmesin. Çünkü birkaç basit yöntemle Instagram’dan dilediğiniz fotoğraf veya videoyu telefonunuza ya da bilgisayarınıza kolay bir şekilde indirebilirsiniz. Sizlere Instagram'dan hem iPhone telefonunuza hem de bilgisaarınıza nasıl fotoğraf veya video indirilir onu anlattık.


Instagram’dan Bilgisayarınıza Fotoğraf veya Video İndirmek İçin;

Instagram hesabınızdaki indirmek istediğiniz fotoğraf veya videonun sağ üst kısmındaki zaman bölümden ilgili URL’yi (bağlantıyı) kopyalayın. Kopyalamış olduğunuz URL’yi “Downloadgram.com” adresine giderek indirme kutucuğuna bağlantıyı yapıştırın. Bu adımdan sonra alt kısımda olan indir (dovnload) butonuna tıklayın. Artık indirmek istediğiniz video veya fotoğrafı bilgisayarına indirebilirsiniz.


>>>Downloadgram.com adresine ulaşmak için tıklayın<<<

Instagram’dan iPhone’unuza Fotoğraf veya Video İndirmek İçin;

Instagram üzerinden iPhone’unuza fotoğraf veya video indirmek istiyorsanız AppStore’dan bir uygulama indirmeniz gerekmektedir (“Video & Photo Downloader for Instagram” bu programı indirebilirsiniz.). Bu uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra uygulamayı açın. Uygulamanın sağ üst tarafında Instagram logosu bulunmaktadır. Logoya tıklayarak indirmek istediğiniz fotoğraf veya videonun URL’sini kopyalayın. Ardından indirmiş olduğunuz uygulamayı tekrar açın. Uygulamayı açtıktan sonra Paste URL tuşuna basarak URL’yi yapıştırın. Artık indirmek istediğiniz fotoğraf veya video iPhone’unuza inmiş bulunmakta. İndirdiğiniz içeriğe telefonunuzun “History” bölümünden ulaşabilirsiniz.

 

>>>Video& Photo Downloader for Instagram uygulamasını indirmek için burayı tıklayın.<<<
Yorum yap

*

Yorumlar

  1. Ersin Can 06/03/2019 14:26

    Teşekkürler ama ilgili link virüs hatası verdi, ben de googledan bulup https://instagram.papik.net/ adresinden indirdim, öneririm.

  2. _mwhmdd 19/02/2021 03:10

    Sevmadim