Sosyal Media
sengul

Instagram, Sağlıkla İlgili Rehber İçeriklerin Bulunacağı Yeni Özelliğini Yayınladı

Kullanıcılarına sürekli güncel ve yeni özellikler sunana Instagram, bugün farklı bir özelliğini yayınladı. Imstagram’a gelen yeni özellik sayesinde kullanıcılar, takip ettikleri hesaplar tarafından tavsiye edilen içerikleri görüntüleyebilecekler. Şimdilik sağlıkla ilgili içeriklerin yer aldığı kategoriler, kısa süre sonra daha da genişletilecek. Böylece kullanıcılar, sağlıkla ilgili fotoğraf ve içeriklerini kolay bir şekilde erişim sağlayacak.


Güncellemeden sonra kullanıcıların Instagram profil sayfasında yeni bir sekme olacak. Bu sekmede uzman bireyler veya yetkili kuruluşlar tarafından hazırlanmış olan rehber içerikler yer alacak. Belirli bir Rehber’e dokunulduğunda kullanıcılar orijinal yayına yönlendirilecekler. Ayrıca bu içeriklerde ipuçları ve tavsiyeler de bulunacak. Kullanıcılar tüm içerikler, DM veya hikayeler bölümünde paylaşılabilecek.

Instagram, önümüzdeki günlerde Keşfet sekmesinden de Rehberleri erişilebilir hale getirmeyi planlıyor. Özellik, şimdilik sadece takip edilen kullanıcıların oluşturdukları rehberleri içeriyor.

 Yorum yap

*