Sosyal Media
sengul

iOS 13.2 Beta Güncellemesi Yayınladı

Apple’ın iOS 13’ü kullanıma sunmasının ardından birçok şikayet alması da bir oldu. İşletim sistemindeki hata ve açıkları düzeltmek için yeni güncellemeler yayınlayan Apple, kullanıcılarının bu konudaki haklı eleştirilerini dikkate alıp çözümler sundu. Şimdi ise şirket, iOS 13.2’nin ilk beta sürümünü yayınladı. Yeni güncelleme hem geliştiriciler için hem de genel kullanıcılar için yayınladı.

iOS 13.2’nin en dikkat çeken yeniliği, iPhone 11 modellerinin tanıtımında bahsi geçen “Deep Fusion” özelliği oldu. Deep Fusion özelliği sayesinde iPhone 11 sahipleri daha net daha canlı fotoğraflar çekebilecek. Özelliğin sadece iPhone 11 modellerinde çalıştığını da belirtmeden geçmeyelim.


iOS 13.2 ile gelecek olan bir diğer özellik ise Siri’nin AirPods aracılığı ile mesajları okuyabilecek olması. AirPods sahipleri iOS 13.2 güncellemesinden sonra telefonlarına gelen mesajları Siri’te okutabilecek.

iOS 13.2 güncellemesi HomePod sahipleri için de yenik getiriyor. HomePod sahipleri, medya aktarma özelliği sayesinde dinledikleri müzikleri HomePod ürünlerine aktarabilecekler. Ayrıca iOS 13.2’nin bazı hata düzeltmeleri içerdiğini belirtelim.

 

 Yorum yap

*