Sosyal Media
sengul

iOS 15.2 ve iPadOS 15.2 Beta 3 Yayınlandı

Güncelleme konusunda kullanıcılarını fazla bekletmeyen Apple, bugün itibariyle iOS 15.2 ve iPadOS 15.2’nin 3. Beta güncellemesini yayınladı. Apple, iPhone 13 sersinin piyasaya çıkasıyla birlikte iOS 15 sürümündeki güncellemeleri de hızlandırdı.

iOS 15.2 ve iPadOS 15.2 Beta 3 Güncellemeleri

Teknoloji devi Apple, işletim sistemleri için yayınladığı beta güncellemelerini, Public ve Developer olmak üzere iki şekilde yayınlıyor. Public olarak yayınlanan güncellemeler herkes tarafından indirilebilirken, Developer olarak yayınlanan güncellemeler, sadece Apple Geliştirici Hesabı bulunan kullanıcılar tarafından kullanılabiliyor. Şirketin yayınladığı son güncelleme de Developer güncellemesi oldu. Bu nedenle iOS 15.2 ve iPadOS 15.2 Beta 3 güncellemelerini şimdilik sadece geliştirici hesabı bulunan Apple, kullanıcıları indirebilecek. Ancak şirket, yeni güncellemenin Public versiyonunu da kısa bir sonra yayınlayacak.


iOS 15.2 ve iPadOS 15.2 Beta 3 Güncellemeleri İle Gelen Yenilikler

Bir takım hata düzeltmeleri performans iyileştirmeleri içeren yani güncellemelerin fazla bir yenilik getirdiğini söyleyemeyiz. İşte iOS 15.2 ve iPadOS 15.2 Beta 3 güncellemeleri gelen yenilikler…

  • Bul servisine “Beni izleyebilecek öğeler” sekmesi eklendi
  • iPhone 13 Pro’da makro moda hızlı geçiş için kısayol eklendi
  • Güç tuşuna birkaç saniye basılı tutulunca seçilen kişinin aranabilmesi kısayolu eklendi
  • E-posta uygulamasına “e-postamı gizle” butonu eklendi

 Yorum yap

*