Sosyal Media
sengul

iPhone 11’in Deep Fusion Özelliği İle Galaxy Note 10+’ın Kamera Karşılaştırması

Eylül ayında tanıtılan iPhone 11 modellerinin en çok merak edilen özelliklerinden biri video ve fotoğraf çekim kalitesiydi. Bu konuda oldukça başarılı olan iPhone 11, gece fotoğraf çekiminde de çok başarılı sonuçlar ortaya çıkarıyor. Telefonda bulunan gece çekim özelliği sayesinde kullanıcılar, çok düşük ışıklı ortamlarda bile bir birinden kaliteli fotoğraflar çekebiliyor.

iOS 13.2 güncellemesi ile birlikte iPhone 11 modellerine gelecek olan Deep Fusion özelliği sayesinde de kullanıcılar daha ayrıntılı fotoğraflar çekebilecek. Gücünü Apple’ın A13 Bionic işlemcisinden alacak olan özellik, kamera konusunda iPhone 11 modellerine oldukça yıkarı taşıyacağa benziyor.


iPhone 11 modellerinin ne kadar kaliteli kameraya sahip olduğunu göstermek için Max Tech kanalı da YouTube’ta bir video yayınladı. Yayınlanan videoda iPhone 11 kamerası ile Galaxy Note 10+’ın kamerası karşılaştırıldı. Kamera konusunda güçlü özelliklere sahip olan Samsung’un son çıkardığı amiral gemisi Galaxy Note 10+, iPhone 11’in Deep Fusion özelliğinin bir hayli gerisinde kaldı. Çekilen fotoğraflarda Deep Fusion özelliğinin daha fazla ayrıntıyı ortaya çıkardığı görünüyor. İşte iPhone 11 ile Galaxy Note 10+ın kamerasının karşılaştırıldığı o video...


 Yorum yap

*