Sosyal Media
sefa

iPhone’da Tüm Snapchat Sohbetleri Nasıl Silinir?

Sosyal medya platformunun en popülerlerinden biri olan Snapchat, hızlı bir şekilde büyümeye devam ediyor. Öyle ki kullanıcılarına sunmuş olduğu özellikleri diğer sosyal medya platformları tarafında da kopyalanıyor. Peki, Snapchat’teki işinize yaramayan tüm sohbetlerinizi veya Snapchat’in önbelleğini iPhone’unuzdan silmeyi biliyor musunuz? Bilmiyorsanız aşağıda anlattığımız kılavuza bir göz atabilirsiniz.

iPhone’daki Tüm Snapchat Sohbetlerini Silme.

1- Snapchat uygulamasını açın.

2- Kamera görünümü açıldıktan sonra Snapcode’unuzu görüntülediğiniz ekranı açmak için ekranı aşağı doğru hızlıca kaydırın.

3- Sağ üst köşedeki ayarlar simgesine dokunun.


4- “Hesap İşlemleri” kısmını altında “Görüşmeleri Temizle” etiketine dokunun.


5- Bu bölümü açtıktan sonra Snapchat sohbetleriniz isterseniz tek tek isterseniz “Tümünü Temizle” butonu ile tüm sohbetleri temizleyebilirsiniz.


Hepsi bu kadar. Sizin de gördüğünüz gibi Snapchat'te geçmiş sohbet yazışmalarını silmek oldukça kolay.

Snapchat Önbellek Nasıl Silinir?

iPhone’unuzun belleğinden bir miktar yer açmak istiyorsanız Snapchat önbelleği silmek oldukça iyi bir fikir olabilir. Bu işlem için ayarlar ekranının alt kısmında “Önbelleği Temizle” seçeneğine dokunmanız yeterli olacaktır. Böylece depolanan önbellek silinmiş olacak.Yorum yap

*

Yorumlar

  1. Raziye doğu 11/05/2020 15:02

    Bir şey soracağım snapchatte şu makas özelliğini kullandım ve oraya kaydedilmiş ben onları silmek istiyorum ama silemiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

  2. Rebar gerdi 06/07/2020 01:08

    Snapchat mesajlarımı çoklu silemiyorum yardımcı oluranız sevinirim

  3. Esmer 18/01/2021 17:50

    Snapchat yazışmalarımızı silemiyorum yardımcı olursan