Sosyal Media
sefa

Kısa Süreliğin Ücretsiz Olan 5 Android Uygulaması

Android kullanıcılarını sevindirecek bir haber ile karşınızdayız. Play Store’da yer alan ve toplam değeri 69 TL olan 5 uygulama kısa süreliğine ücretsiz oldu. İndirmeyi düşündüğünüz uygulamaya ücretsiz bir şekilde sahip olmak için elinizi çabuk tutun. İşte kısa süreliğine ücretsiz olarak sunulan 5 Android uygulaması…

1- Total Media Player Pro


Canlı yayınları takip etmek ve film izlemek için oldukça kullanışlı bir uygulama olan Total Media Player Pro, şimdi kısa süreliğine ücretsiz bir şekilde sunuluyor. Reklam içeriklerinin olamadığı bir film keyfi sürmek istiyorsanız programı indirmek için acele edin. Zira uygulama sadece 2 günlüğüne ücretsiz odu.

Uygulamanın Normal Fiyatı: 9.99 TL

2- MIDI Voyager Pro


MIDI Voyager Pro sayesinde birbirinden eğlenceli müzikler yapabilir ve karaoke deneyimini yaşabilirsiniz. Oldukça eğleneceğiniz bu programı indirmek için sadece 1 gününüz var. Ücretsiz olarak uygulamaya sahip olmak için acele edin.

Normal Fiyatı: 26.99 TL

3- QR Kod ve Barkod Okuyucu - Türkçe - PRO


Kullanışlı ve pratik bir uygulama olan QR Kod ve Barkod Okuyucu aynı zamanda Türkçe olarak sunuluyor. 4 günlüğü ücretsiz olan uygulamayı Play Store’dan cihazınıza indirebilirsiniz.

Normal Fiyatı: 1.99 TL

4- Limitless Paint


Resim ile uğraşanların ve çizim işlerini sevenlerin oldukça beğeneceği bir uygulama olan Limitless Paint, 6 günlüğüne Android kullanıcıları için ücretsiz olarak kullanıma sunuldu.

Normal Fiyatı: 17.99 TL

5- Complex Number Calculator


Birçok formülü içinde barındıran uygulama; matematik, fizik ve kimya alanlarda çalışanların işlerini oldukça kolaylaştıracaktır. Ayrıca trigonometri gibi alanlarda da birçok hesaplama yapabilen uygulama öğrencilerinde işini görecektir.

Normal Fiyatı: 11.99 TL

 Yorum yap

*