Sosyal Media
sefa

Kısa Süreliğine Ücretsiz 6 iOS Uygulaması

Kısa süreliğine ücretsiz olarak sunulan 6 iOS uygulamasını sizler için bir araya getirdik. İşinize yarayacak olan uygulamalara mutlaka bir göz atın.

Not: Uygulamayı indirmek için uygulamanın isminin veya resmin üzerine tıklayın.

1- PolySpeak


PolySpeak, akıllı telefonlarınız için kullanımı oldukça kolay olan bir çevri klavyesidir. Bu uygulama ile istediğiniz dile anında çeviri yapabiliyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, çevirmek istediğiniz metni yazdıktan sonra PolySpeak klavyeye geçiş yapıp çeviri tuşuna basmak. Uygulamanın güzel bir yanı da gizlilik politikası gereği yazılan metinleri depolamıyor olması.

Normalde 0.99 dolar olan uygulama şimdilik ücretsiz olarak sunuluyor.

PolySpeak’i yükledikten sonra etkinleştirmek için;

Ayarlar>>Genel>>Klavye>>Klavyeler>>Yeni Klavye Ekle seçeneğine gidin ve PolySpeak öğesini seçin.

2- Media Monster – Pro Tools


Uygulama ile telefonunuzun arka planında çalan müziği istediğiniz videoya kaydedebilirsiniz. Ayrıca videolarda 4K çözünürlükte kayıt imkanı veren uygulama sayesinde telefonunuzun kamerasının kapasitesini de en yüksek seviye de kullanabilirsiniz.

Çektiğiniz videolara sonradan müzik eklemek istiyorsanız bu pratik uygulama sizin işinize yarayabilir.

Spotify, Apple Music dahil olmak üzere, herhangi bir müzik uygulamasından eş zamanlı olarak video ve arka plan müziği kaydedebilirsiniz.

Normalde 1.99 dolar olan uygulama şimdilik ücretsiz olarak sunuluyor.

3- Charm Lite


Charm Lite, sizlere fotoğraf filtresi sunacaktır. Kullandığınız diğer uygulamalardan memnun değilseniz bu uygulama işinize yarayabilir. Parlaklık, kontrast, doygunluk, pozlama gibi ayarlar sunan uygulama ile dilediğiniz filtreyi kullanabilirsiniz. Normal fiyatı 0.99 dolar uygulama kısa süreliğine ücretsiz.

4- Al Currency


Al Currency, herhangi bir fiyat etiketini telefonunuzun kamerasını kullanarak istediğiniz para birimine çevirebiliyor. En son yapay zeka (AI) teknolojisini kullanan uygulama, taranan fiyat etiketleri üzerinde görüntü analizi ve akıllı dönüşümü hızlı bir şekilde yapabiliyor.

Fiyatı 0.99 dolar olan uygulama şimdilik ücretsiz olarak sunuluyor.

5- Plant Light Mater


İç mekanda bulunan bitkiler, ışığın yetersiz olduğu zamanlarda uzun süre yaşayamaz ve ölürler. Bitki ölümlerinin çoğu da bu şekilde ışık yetersizliğinden kaynaklanmakta. Dolayısıyla ışığı iyi alan bitkiler daha sağlıklı ve uzun ömürlü olur.

Plant Light Mater ile bitkinizi yetiştirdiğiniz mekanın ışığını ölçebilir ve daha iyi ışık olan yere koyarak bitkinizin sağlıklı ve uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz.

Normal fiyatı 0.99 dolar uygulama, kısa süreliğine ücretsiz.

6- #filmphotography


Yeni bir film çekmeye karar verdiyseniz bu uygulamaya mutlaka bir göz atın. Film ekipmanları ile de ilgi bilgiler bulabileceğiniz bu uygulama işinizi yarayacaktır. Normal fiyatı 2.99 dolar olan uygulama çok kısa süreliğine ücretsiz olarak indirilebiliyor.
Yorum yap

*