Sosyal Media
sengul

Normal Fiyatı 112 TL Olan 4 Uygulama Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

iOS platformunda indirim kampanyası bu haftada da devam ediyor. Şimdi ise toplam fiyatı 112 TL olan 4 uygulama kısa süreliğine ücretsiz oldu. İşte App Store'da kısa süreliğine ücretsiz olan 4 iOS uygulaması…

1- RadioApp Pro


Uygulamanın benzersiz analog kanal geçişleri ile yerel ve dünyadaki tüm radyo istasyonlarını kolayca bulabilirsiniz. Uygulamanın çalar saat, uyku zamanlayıcısı, uzaktan kumanda desteği  ve favori istasyon ekleme gibi özellikleri de bulunuyor. Uygulamayı kullanabilmek için internetinizin olması gerektiğini unutmayın.

Normal Fiyatı:85 TL

2- Camera Angle


Camera Angle uygulaması ile resim çekerken cihazınızın yönünü ve açısını çok kolay bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Örneğin resim çekerken çekeceğiniz objeyi yatay veya dikey olarak çekmek istediğinizde açıyı ayarlamanıza ve daha profesyonel fotoğraf ortaya çıkarmanıza yardımcı oluyor.

Normal Fiyatı: 5TL

3- Backup My Contacts Easy


Basit ve kolay anlaşılabilir yedekleme programı olan Backup My Contacts Easy ile iPhone ve iPad’inizde bulunan kişileri çok basit bir şekilde yedekleyebilirsiniz.

Normal Fiyatı: 5TL

4- Grocery/Shopping List Pro


Grocery/Shopping List Pro, günlük alış verişlerinizi kolayca listeleyebileceğiniz bir uygulama. Uygulamanın veri tabanında en çok kullanılan 330’un üzerinde gıda ürünü bulunuyor. Uygulamayı internet bağlantısı gerekmeden kullanabilirsiniz.

Normal Fiyatı:17 TL


Yorum yap

*