Sosyal Media
sengul

Normal Fiyatı 249 TL Olan Saints Row: The Third Remastered Epic Store’da Ücretsiz Oldu

Epic Games, her hafta olduğu gibi bu hafta da yeni bir oyunu kullanıcılarına ücretsiz yaptı. Şuan Steam’de fiyatı 249 olan Saints Row: The Third Remastered isimli oyun bu 02.09.2021 saat 18.00’a kadar Epic Games aboneleri için ücretsiz olacak.

Saints Row: The Third Remastered

Deep Silver Volition ile Sperasoft tarafında geliştirilen ve Deep Silver tarafından yayınlanan Saints Row: The Third Remastered, macera ve aksiyon türünde bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. 22 Mayıs 2021 tarihinde yayınlanan oyunda Türkçe dil desteği bulunmuyor.

Saints Row: The Third Remastered

Saints Row: The Third Remastered, sana güçlerinin zirvelerindeyken Saint'leri kontrol etme ve bu güçlerle neler yapabileceğini gösterme şansı veriyor. Bu senin şehrin. Senin kuralların geçerli.

Geliştirilmiş grafikleriyle yeniden düzenlenen oyunda seks, uyuşturucu ve silah batağında boğulan günah şehrinin ta kendisi Steelport hiç bu kadar güzel gözükmemişti.

Stilwater'ı ele geçirdikten yıllar sonra Saints ayakkabıları, Saints enerji içecekleri ve sana yakın bir mağazadan bulabileceğin Johnny Gat oyuncak biblolarıyla birlikte Third Street Saints, sıradan bir sokak çetesinden tanınmış bir markaya evrildi. Saint'ler Stilwater'ın kralı olsa da bu kavuştukları ün dikkatleri üzerlerine topladı. Tüm dünyada piyonları olan efsanevi suç derneği Syndicate, gözlerini Saint'lere dikti ve haraç talep etmekte.


Oyun Türü: Aksiyon ve Macera

Oyun Boyutu: 10 GB

Fiyatı: 249 TL

Oyunun Ücretsiz Olduğu Süre: 02.09.2021 saat 18.00’a kadar

Saints Row: The Third Remastered Gereksinimleri

Minimum

İşletim Sistemi: Windows 10

İşlemci: 3.4 GHz veya daha yüksek hızda çalışan AMD / Intel CPU: AMD FX 6000 serisi veya Intel Core i5-3000 serisi veya daha yenisi önerilir.

RAM: 8 GB

Ekran Kartı: En az 4 GB ayrılmış VRAM ve en az DirectX 11 ve Shader Model 6.0 desteğine sahip AMD/NVIDIA ayrılmış grafik kartı: AMD Radeon 500 serisi veya NVIDIA GeForce GTX 660 veya daha yenisi.

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 25 GB

Diğer: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerekir

Önerilen


İşletim Sistemi: Windows 10

İşlemci: 3.5 GHz hızında çalışan AMD / Intel işlemci (AMD FX 8000 serisi veya Intel Core i5 4000 serisi veya daha yenisi önerilir.

Ekran Kartı: En az 6 GB ayrılmış VRAM (veya daha fazla) ve en az DirectX 11 ve Shader Model 6.1 desteği ile AMD/NVIDIA ayrılmış grafik kartı. AMD Radeon RX 5700 ve NVIDIA GeForce GTX 1000 serisi veya daha yenisi.

DirectX: Sürüm 11

Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

RAM: 16 GB

Depolama: 25 GB

Diğer: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerekir

Oyunu indirmek için tıklayın.

 Yorum yap

*