Sosyal Media
sengul

Nova Launcher, Android 10 İçin Karanlık Mod Desteğini Kullanıma Sundu

Uzun süren beta programının ardından Android 10 nihayet kullanıcıları ile buluştu. Fakat şimdilik tüm birkaç cihaz hariç tüm cihazlarda kullanıma sunulmadı. Ancak en yakın zamanda tüm cihazlara dağıtılması bekleniyor. Nova Louncher ise hiç vakit kaybetmeden Android 10’un en sevilen özelliklerinden biri olan Karanlık Modu kullanıma sundu.

Android’te ana ekran ve menünün bulunduğu alanı kapsayan bir tema olan Nova Launcher, cihazlardaki birçok özelliği kişiselleştirmenize de yardımcı oluyor. Ayrıca uygulama, normalde cihazda olmayan özellikleri de kullanıcıların hizmetine sunuyor.


Kullanıcılarına ilk kurulumdan itibaren daha iyi Karanlık Mod desteği sunan Nova Launcher, olukça sevilen uygulamalar arasında. Ayrıca Nova Launcher ile gün içerisinde karanlık ve aydınlık mod arasında otomatik olarak geçiş yapılabiliyor.

Karanlık Modu kullanmak için öncelikle Ayarlar bölümüne oradan da Gece Modu özelliğine gidin. Buradan Sistemi açın. Burada açılan pencere Nova’nın Karanlık Moduna geçmenizi sağlayacaktır. Sistemi kapattığınızda Nova, normal tema moduna geri döner. Şimdilik beta programında olan bu özellik, çok yakında normal versiyonlara da gelecek. eğer dilerseniz internetten beta sürümünü de indirebilirsiniz.

 

 Yorum yap

*