Sosyal Media
yunus

OnePlus 7'nin Lansman Tarihi Belli Oldu

OnePlus, yeni amiral gemisi modeli OnePlus 7'nin tanıtımı için hazırlıklara başladı. Çinli üreticinin yeni amiral gemisi hakkında çıkan sızıntılara ve internet raporlarına bakacak olursak, yeni model üç farklı varyasyon ile görücüye çıkacak.

Ortaya çıkan yeni sızıntıyı göre OnePlus 7, yaklaşık bir ay sonra, yani 14 Mayıs tarihinde tanıtılacak. Twitter üzerinden paylaşılan görselde, Mandarin dilinde yazılar, akıllı telefon modelleri ve lansman tarihi açıkça belli oluyor.


Samsung ve Huawei gibi firmaların adımlarını takip eden OnePlus, bu sene içinde üç farklı akıllı telefon tanıtacağını açıklamıştı. Yeni cihazların, OnePlus 7, OnePlus 7 Pro ve 5G desteği sağlayan OnePlus 7 versiyonu olması ise muhtemel. OnePlus 7 Pro ise serinin en pahalı modeli olacak.

 

Tahmini lansman tarihi dışında ortaya çıkan diğer bilgiler ise şu şekilde;

OnePlus 7 modelinin, Qualcomm Snapdragon 855 modeli işlemciye ve 10GB kapasitesinde bir RAM belleğe sahip olması beklenen diğer özellikleri arasında. Üzerinde 3-lensli ana kamera sistemi ve açılır kapanır selfie kamerası bulunacağı konuşulan yeni amiral gemisi modelinin birincil sensörünün 48 MP çözünürlüğünde olması bekleniyor.

Android 9.0 Pie işletim sistemi kullanacağı bilinen akıllı telefonun, 4150mAh kapasitesinde ve Dash hızlı şarj desteğine sahip bataryası, çentiksiz ekranı ve 3,5 mm jak girişi, cihaz hakkında sızdırılan detaylar arasında.Yorum yap

*