Sosyal Media
sefa

OnePlus Ace Lite'ın Teknik Özellikleri Sızdırıldı!

OnePlus kısa bir süre öncesinde Çin’de OnePlus Ace modelini duyurdu. Bu akıllı cihaz, Hindistan pazarı için OnePlus 10R olarak yeniden marka haline getirilerek satışa sunulacak. Diğer pazarlara gelip gelmeyeceği henüz belli değilken, uzmanlar tarafından her pazara gönderileceği tahmin ediliyor. Bununla birlikte OnePlus markasının farklı bir Ace akıllı telefon piyasaya sürmesi planlıyor gibi görünüyor. TENAA’da OnePlus PGZ110 kimlik numarasına sahip yeni bir cihaz ortaya çıktı. TENAA, Çin’in FCC’ye eşdeğeridir.

OnePlus Ace Lite’ın Özellikleri ve Tasarımı Sızdırıldı!

Cihazın özellikleri ve tasarımı sızdırıldı. Bu kolay bir şekilde OnePlus Ace Lite olabilir. Düz bir ekrana, sol üst köşede bir ekran kamera deliğine ve yana bakan bir parmak izi tarayıcısına sahip olacak. Arka kamera kısmı büyük ve üçlü dizilime sahip olacak. Ek olarak cihazın arka kısmında değişik bir malzeme kullanılacağı görülüyor. TENAA, akıllı cihazın 120 Hz ekran yenileme hızına sahip 6.59 inç Full HD+ LCD ekrana sahip olduğunu belirtti. MediaTek Dimensity 8100 ile canlandırılacak. Yeni bir cihaz olmasına rağmen 3.5mm’lik jack girişi de dahil edilecek.

64MP ana kamera, 8MP ve 2MP lensler ile desteklenecek. Ancak, bu iki lensin tam olarak ne tür özellikte kameralar olduğu henüz belli değil. Cihazın ön kısmında ise 16 MP’lik selfie kamerası yer alacak. Cihaz 5.000 mAh pil ile beslenecek. Bu pil 65W’lık hızlı şarjı da destekleyebilecek bir biçimde olacak. Kablosuz şarj desteği muhtemelen bu cihazda yer almayacak. Ancak, marka son anda bir sürpriz yapabilir. Cihaz ek olarak 8.7mm kalınlığında ve 205 gram ağırlığında olacak. Temelde yayınlanan tüm bilgiler şimdilik bu kadardır. İşletim sistemi olarak en son işletim sistemi olan Android 12 tercih edilecek. İşletim sisteminin yanında cihazın Android 12 tabanlı OnePlus’ın arayüzü ile donatılacağı biliniyor. Yeni arayüzünde ki gelişmeler cihazın hızını ve performansını artıracak. Kullanıcılara gerçekten çok iyi bir deneyim sunacak gibi görünüyor.


Yorum yap

*