Sosyal Media
sengul

OnePlus Watch Hakkında Yeni Detaylar Ortaya Çıktı

OnePlus’ın yeni akıllı saati OnePlus Watch’ın tanıtımına günler kala yeni özellikleri ortaya çıktı. 23 Mart tarihinde OnePlus’ın yeni amiral gemisi telefonu OnePlus 9 modeli ile birlikte tanıtılacak olan OnePlus Whatch, iddialı özelliklere sahip olacak.

OnePlus Watch

OnePlus CEO’su Pete Lau OnePlus Watch ile ilgili detayları Twitter hesabından paylaştı. Yapılan paylaşımda OnePlus Watch’un 110’dan fazla egzersiz modunu destekleyeceği belirtildi.

OnePlus Whatch, yürüyüş, yüzme, bisiklet, koşu, kriket, badminton, halter, bale, serbest antrenman ve atıcılık gibi modları da destekleyecek.


Amazfit GTR 2, Huawei Watch Fit ve Honor Watch ES gibi cihazların 80’in üzerinde özel moda sahip olduğunu düşündüğümüzde OnePlus Watch’un 110 modu destekleyecek olması, yeni akıllı saatin oldukça iddialı özelliklere sahip olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

46 mm kadran boyutuna sahip OnePlus Watch, uyku izleme, kalp atışı takibi ve stres kontrolü gibi özellikler sağlayacak. OnePlus Watch, siyah ve gümüş olmak üzere iki farklı renk seçeneği ile satışa sunulacak. Ayrıca toza ve suya karşı dayanıklı olan OnePlus Watch, bu konuda IP68 sertifikasına sahip.

 Yorum yap

*