Sosyal Media
sefa

Oppo'nun Yeni Gözdesi F11 Pro 5 Mart'ta Tanıtılacak

Çin'in en büyük akıllı telefon üreticilerinden Oppo, yeni F11 Pro modelinin tanıtımı için geri sayıma başladı. Şirket, elektronik davetiyeleri sahiplerine ulaştırdı bile. Lansman etkinliği 5 Mart tarihinde Mumbai'de gerçekleşecek.

Yeni akıllı telefonda, şimdiye kadar Oppo markasının hiçbir telefonunda olmayan donanımsal özellikler mevcut. Şirket Oppo F11 Pro'nun 48MP çözünürlükte ana kameraya ve açılıp kapanabilen bir öz çekim kamerasına sahip olacağını doğruladı.

 

Oppo F11 Pro: BilinenTüm Detaylar

Oppo yakın bir tarihte tanıtmaya hazırlandığı akıllı telefonu F11 Pro için bir tanıtım fragmanı paylaştı. Cihazın tasarımı ile ilgili detaylar veren videoda akıllı telefonun çentiksiz ekranı ve yuvarlak hatları dikkat çekiyor. Tam ekran görüntü deneyimi sunmayı hedefleyen akıllı telefon ince çerçevesi sayesinde oldukça başarılı bir ekran-gövde oranı sunuyor.

Oppo F11 Pro'nun arka tarafına bakacak olursak, bizleri dikey konumlandırılmış 48MP ve 5MP çözünürlüğünde iki sensör ve LED flaş karşılıyor. Parmak izi sensörü ise yine cihazın arka tarafında bulunuyor. Videodan görüldüğü kadarıyla akıllı telefonun üzerinde gradyan renge sahip cam kaplama bulunuyor. Videoda Thunder Black ve Aurora Green isimlerinde iki farklı renk seçeneği görülüyor.

Şirket tarafından paylaşılan diğer bilgilere göre akıllı telefon süper gece modu özelliğine ve OIS desteğine sahip olacak. Süper gece modu Oppo tarafından geliştirilen yeni bir özellik ve yapay zekâ desteğinden özel renk tonlamalarına kadar tamamen farklı yazılımları bir arada kullanarak en iyi sonucu oluşturmayı planlıyor. Sahne tanıma özelliği kullanılarak farklı senaryolara en uygun tonlama, ışık ve netlik ayarlarını yaparak mükemmele yakın gece çekimleri yaratmaya çalışıyor. Ayrıca süper gece modunda kullanılan uzun pozlama özelliği de OIS ile destekleniyor.

Batarya konusuna gelecek olursak, cihazın pil kapasitesi henüz netleşmedi ancak akıllı telefon VOOC 3.0 süper hızlı şarj desteğine sahip olacak. Bu da akıllı telefonunuzun şarj döngüsünü önceki versiyon hızlı şarj teknolojisine göre 20 dakika daha hızlı tamamlayabileceği anlamına geliyor.

Akıllı telefonun fiyatı ve satış noktaları hakkında henüz bir gelişme yok. Ancak 5 Mart tarihinde düzenlenecek lansman sonrasında netleşmemiş herhangi bir nokta bulunmayacak tabi. Detaylar için sitemizi takip etmeyi unutmayın...Yorum yap

*