Sosyal Media
sengul

PlayStation Plus Ekim Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Sony’nin her ay düzenli olarak ücretsiz bir şekilde PlayStation Plus aboneliği olan kullanıcılarına sunduğu oyunlara yenileri eklendi. Böylece Ekim ayında ücretsiz olarak sunulacak oyunlar belli oldu.

Oyunları ücretsiz bir şekilde alabilmek için PlayStation Plus aboneliğine sahip olmak gerekiyor. Tabi bu abonelik için de belirli bir ücret ödemek gerekiyor. Lafı daha fazla uzatmadan Ekim ayında ücretsiz olacak oyunlara bakalım.

1- The Last of Us: Remastered


The Last of Us Remastered, Naughty Dog tarafından geliştirilen ve Sony Computer Entertainment tarafından yayımlanan aksiyon-macera hayatta kalma-korku türündeki video oyunudur. 2013 çıkışlı PlayStation 3 oyunu The Last of Us'ın PlayStation 4 için yeniden düzenlenmiş sürümüdür. Şimdi oyun Ekim ayına özel PlayStation kullanıcıları için ücretsiz oldu. Önümüzdeki yıl da oyunun yeni sürümü The Last of Us: Part II piyasaya çıkacak.

2- MLB The Sho 19


SIE San Diego Studio’nun geliştirildiği ve bu yıl piyasaya çıkardığı beyzbol oyunu, kullanıcılar tarafından çok sevildi. Oldukça beğenilen bu oyun, şimdi PlayStation Plus aboneliği bulunan kullanıcılara ücretsiz olarak sunulacak.

 

 

 

 

 Yorum yap

*