Sosyal Media
yunus

PlayStation Plus’ın Aralık Ayının Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Sony’nin PlayStation Plus üyelerine her ay sunduğu ücretsiz oyun kampanyası devam ediyor. PlayStation Plus üyelerinin Aralık ayında alacağı ücretsiz oyunlar da belli oldu. Kullanıcılar Worms Rumble, Just Cause 4 ve Rocket Arena isimli oyunlara ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek.

1 Aralık’an 4 Ocak tarihine kadar geçerli olacak kampanyadan PlayStation 4 ve PlayStation 5 kullanıcıları faydalanabilecek. İşte ücretsiz olacak oyunlar…

Worms Rumble


32 oyuncuya kadar oynanabilen Worms Rumble’da platformlar arası oynama desteği, dönemsel etkinlikler gibi özellikler yer alıyor. Oyunda kurtçular bir birlerini yok etmek için her türlü silahı ve taktiği kullanmaktan geri durmuyor.

Just Cause 4


Just Cause 4, Avalanche Studios tarafından geliştirilen ve Square Enix tarafından yayınlanan bir 2018 aksiyon-macera oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Just Cause serisinin dördüncü oyunu ve 2015 yapımı Just Cause 3’ün devamı niteliğindeki bu oyun 4 Aralık 2018’de Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürüldü.

Rocket Arena


Rocket Arena, 3’e 3 takımlarla mücadele edilen, her bir ayrı görevlere sahip fantastik kahramanlarla dolu bir ateş etme oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyun, PlayStation 4 ve Xbox One için 14 Temmuz 2020 tarihinde piyasaya sunulmuştu.

 

 

 Yorum yap

*