Sosyal Media
sengul

PlayStation Plus Mayıs 2020 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Sony’nin her ay düzenli olarak ücretsiz bir şekilde PlayStation Plus aboneliği olan kullanıcılarına sunduğu oyunlara yenileri eklendi. Böylece Mayıs ayında ücretsiz olarak sunulacak oyunlar belli oldu.

Oyunları ücretsiz bir şekilde alabilmek için PlayStation Plus aboneliğine sahip olmak gerekiyor. Tabi bu abonelik için de belirli bir ücret ödemek gerekiyor. Lafı daha fazla uzatmadan Mayıs ayında ücretsiz olacak oyunlara bakalım.

1- Dying Light


Dying Light, insanların peşindeki zombilerin istila ettiği açık dünyada, kıyamet sonrası dönemde geçen, birinci şahıs aksiyon hayatta kalma oyunu. Oyunda gizemli bir virüs salgınıyla perişan olmuş şehri keşfedeceksiniz. Erzak arayıp bulmak, silah üretmek zorundasınız. Bunları başarıp marazlı ordularıyla çarpışacaksınız.

2- Dark Souls Remastered 


Her şeyi yeniden başlatan, kendi türünün öncüsü, büyük beğeni toplayan Dark Souls Remastered oyunu yeniden keşfedebilirsiniz. Özenle yeniden düzenlenmiş oyunda, 60 fps hızda, en ince detaylara kadar muhteşem bir görsellikte Lordan'a geri dönüp oyunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Her iki oyun da kullanıcılarına güzel bir aksiyon dolu sahneler sunuyor. Salgından dolayı eve kapandığımız bu günlerde oyunlara ücretsiz olarak sahip olup biraz da olsun kafa dağıtabiliriz. Bu iki oyunun da Mayıs ayı başından itibaren ücrtesiz olarak PlayStation Plus üyelerine sunulacak.
Yorum yap

*