Sosyal Media
sengul

Razer’ın Yeni Oyuncu Kulaklığı Razer Kraken V3 X Piyasaya Çıktı

Çıkardığı oyuncu ekipmanları ile adından söz ettiren Razer, yeni bir oyuncu kulaklığını daha piyasaya sürdü. Oyuncuların uzun süredir merakla bekledikleri Razer Kraken V3 X, nihayet kullanıcılar ile buluştu. Razer Kraken V3 X, daha uzun oyun seanslarına dayanabilecek yapıda üretildi.

Razer Kraken V3 X


Estetik bir yapıya sahip olan Razer Kraken V3 X, Razer’in Chroma RGB teknoloji ile geliyor. Oldukça hafif bir yapıya sahip olan Razer Kraken V3 X, kullanıcıların konforunu ön planda tutuyor. Bu nedenle Razer Kraken V3 X, konfor kalitesini artırmak için özel kumaşlar ve köpükle kaplanmış olarak, yumuşak kafa bandı ile kullanıcılarının karşısına çıktı.

Razer’ın yeni kulaklığı Razer Kraken V3 X, TriForce 40 mm sürücüler, 7.1 Surround ses ve Razer’a ait olan HyperClear Kardioid mikrofon kullanılarak en son teknolojisi ile tasarlanmıştır. Ses kalitesi olarak da oldukça üst düzey bir performans sunan Razer Kraken V3 X, oyunculara oyun esnasında iyi bir deneyim vadediyor.

Kablolu yapıya sahip olan Razer Kraken V3 X, PlayStation 4 ile uyumlu olmasına rağmen Xbox oyun konsolu ile uyumlu olarak gelmiyor.


Razer Kraken V3 X

Razer’ın yeni oyuncu kulaklığı Razer Kraken V3 X, 70 dolarlık fiyat etiketi ile kullanıma sunuldu. Yani vergiler hariç yaklaşık 560 TL.

 Yorum yap

*