Sosyal Media
sefa

Razer ve Fossil, Oyuncular İçin Özel Tasarlanmış Akıllı Saatini Tanıttı

Bilgisayar oyunlarını seven oyuncular için yüksek kalitede ekipmanlar üreten Razer, piyasaya sunduğu farklı tasarım ve kaliteli akıllı saat ürünleri ile bilinen Fossil markası ile birleşerek, oyunculara özel bir akıllı saat tanıttı. Her yıl gerçekleştiği gibi bu yılda Ocak ayında Las Vegas, Nevada'da Consumer Electronics Association tarafından düzenlenen CES etkinliğinde Razer X Fossil Gen 6 akıllı saati tanıtıldı. CES 2022 etkinliğinde dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Razer X Fossil Gen 6 akıllı saatin sınırlı sayıda üretildiğini belirtelim.

Fosil ve Razer iş birliğiyle üretilen Razer X Fossil Gen 6 akıllı saat

Oyuncular için konforlu ve üst düzey ekipmanlar ile bilinen Razer, bu sefer bir akıllı saat ile kullanıcıların karşısına çıktı. 2 adet değiştirilebilir kayış ile birlikte kullanıcıların karşısına çıkan bu akıllı saat Razel temaları ile birlikte kullanıcılara farklı deneyimler sunmaya hazır. Bildiğiniz üzere oyuncular uzun süreler bilgisayar başında vakit geçiriyor ve tek odak noktaları oynadıkları oyun oluyor. Razer X Fossil Gen 6 akıllı saat modeli, oyuncular oyun oynarken onların sağlık değerlerini takip ederek, sağlık değerleri hakkında bilgiler verecek.

Razer X Fossil Gen 6 Modelinin Teknik Özellikleri ve Fiyatı

Ocak ayının bitmesine yakın bir tarihte piyasaya da boy göstermesi beklenen Razer x Fossil Gen 6, 329 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olacak. Sadece 1337 adet üretilecek bu akıllı saat, Qualcomm’un akıllı saatler için özel olarak tasarladığı Snapdragon Wear 4100+ yonga setinden gücünü alıyor. Ayrıca bu akıllı saat, işletim sisteminde Google’ın tıpkı Qualcomm gibi akıllı saatler için özel olarak tasarladığı Android tabanlı Wear OS işletim sistemi kullanılıyor.

Fosil ve Razer iş birliğiyle üretilen Razer X Fossil Gen 6 akıllı saat

1,28 inç ekran boyutuna ve dokunmatik bir ekrana sahip olan Razer x Fossil Gen 6, 1 GB RAM + 8 GB depolama seçeneği ile birlikte kullanıcıların karşısına çıkıyor. 3 ATM yani 30 metre su geçirmezlik özelliği bulunan Razer X Fossil Gen 6, kullanıcılara duşta veya yüzerken bile kullanım özgürlüğü sunuyor. Kişisel olarak kullanabileceğiniz özelliklere baktığımızda, bu akıllı saat sayesinde kullanıcılar uyku geçmişlerini takip edebilir ve kendilerine özel uyku planlamaları yapabilirler. Ayrıca buy akıllı saat, diğer akıllı saatlerde de sıklıkla karşılaştığımız ve önemli bir özellik olan SpO2 sensörü ile birlikte vücudun düzgün çalışmasını sağlayan kan oksijen doygunluğunu takip edebiliyor. Razer x Fossil Gen 6, SpO2 sensörünün dışında ivmeölçer, pusula, PPG nabız ölçer, altimetre, jiroskop, ortam ışığı sensörlerine de sahip.

Fosil ve Razer iş birliğiyle üretilen Razer X Fossil Gen 6 akıllı saat ve kutusu

Razer x Fossil Gen 6 Teknik Özellik Özet

  • Boyut: 44mm
  • Ekran: 1,28 inç dokunmatik dijital ekran (326 ppi)
  • Yonga Seti: ​​Snapdragon Wear 4100+
  • İşletim sistemi: Google Wear OS
  • Bellek ve Depolama seçeneği: 8GB depolama, 1GB RAM
  • Su Geçirmezlik Özelliği: 3 ATM yani 30 Metre sertifikası ile suya dayanıklı
  • Kayış ve saat yüzü: İki adet değiştirilebilir kayış, 3 adet özel saat yüzü
  • Bağlantı: Bluetooth 5.0 LE, Wi-Fi, GPS, NFC SE

Yorum yap

*