Sosyal Media
sengul

Razer, Xbox Series X ve Series S İçin Çıkardığı Yeni Kulaklıklarını Tanıttı

Microsoft ve Sony, yeni nesil oyun konsollarını kullanıcıları ile buluşturmaya hazırlanıyor. Kullanıcılar konsolları merakla beklerken üçün taraf üreticiler ise yeni nesil oyun konsolları için geliştirdikleri aksesuarları kullanıcılara sunmaya başladı bile. Bu şirketlerden biri de Razer.

Oyuncu ekipmanları üreten Razer, Xbox Series X ve Series S konsollar için ürettiği yeni kulaklıklarını tanıttı. Kaira ve Kaira Pro olarak adlandırılan yeni kulaklar, şık tasarımları ile de dikkat çekiyor. Yeni nesil konsollar için tasarlanan Kaira ve Kaira Pro, Xbox One konsolunda da çalışabilecek.

Her iki kulaklık da Xbox konsollarına kablosuz olarak bağlanabiliyor. Bluetooth 5.0’a sahip olan Kaira Pro, Xbox konsolları haricinde Bluetooth desteği olan herhangi bir mobil cihaza da bağlanabilmesine rağmen Kaira modelinde böyle bir özellik bulunmuyor.


Chroma RGB aydınlatmaya sahip olan Kaira Pro, aydınlatma açık iken 15 saat aydınlatma kapalı iken 20 saat pil ömrü sunuyor. Kaira modeli ise 15 saatlik pil ömrü sunuyor. Kaira Pro, diğer modele göre daha büyük bir batarya gelecek.

Ayrıca her iki kulaklığın da Triforce Titanium 50 mm sürücülerinden güç aldığını da belirtmeden geçmeyelim.


Kaira ve Kaira Pro Fiyat

Razer’ın yeni kulaklıklarından Kaira 100 dolarlık fiyat etiketine sahip iken Kaira Pro modeli ise 150 dolar fiyat etiketi ile kullanıma sunuldu.

 Yorum yap

*