Sosyal Media
sengul

Razer, Yeni Kablosuz Kulaklığı Hammerhead True Wireless Pro’yu Tanttı

Çıkardığı oyuncu ekipmanları ile adından söz ettirmeye devam eden Razer, şimdi ise oyuncular için tasarladığı yeni kablosuz kulaklığı Razer Hammerhead True Wireless Pro modelini tanıttı. Yüksek kalitede ses çıkışına sahip olan Razer Hammerhead True Wireless Pro, THX sertifikasına sahip.

Razer Hammerhead True Wireless Pro


Yüksek düzeyde müzik kalitesi sunan Razer Hammerhead True Wireless Pro, oldukça kaliteli tiz bas sistemine sahip. Hibrit Aktif Gürültü Engelleme özelliği de bulunan Razer Hammerhead True Wireless Pro, Bluetooth 5.1 bağlantısına sahip. Aktif Gürültü Engelleme özelliği aktif edildiğinde dışarıdaki sesler engellenmiş oluyor. Böylece oyun oynayan veya müzik dinleyen kullanıcılar, deneyimlerini daha üst sevide yaşayabiliyor.

Ayrıca Razer Hammerhead True Wireless Pro’da dokunmatik kontroller ve ses yardımı uyumluluğu gibi özellikler de bulunuyor.


Razer Hammerhead True Wireless Pro özellikleri

5 gram kulaklık, 43 gram kutu ağırlığı

10mm sürücü

Bluetooth 5.1

Dahili mikrofon

Dokunmatik kontroller (Oynat, duraklat, atla, önceki,  çağrı cevapla, reddet, değiştir, bitir)

Şarj kutusu ile 20 saat batarya ömrü

Android ve iOS desteği

IPX4 suya ve toza karşı dayanıklılık

Razer Hammerhead True Wireless Pro fiyatı

Razer’ın hem oyuncular hem de müzikseverler için tasarlanan yeni Hammerhead True Wireless Pro kulaklığı 209,99 Euro yani yaklaşık olarak vergiler hariç 2.000 TL. Aralık ayında ABD ve Avrupa pazarında satışa çıkacak olan Hammerhead True Wireless Pro’nun ne zaman Türkiye’ye geleceği ise henüz bilinmiyor.

 Yorum yap

*