Sosyal Media
sengul

Realme, Kablosuz Kulaklıkları Buds Q ve Buds Air Neo’yu Tanıttı

Çıkardığı yeni teknoloji ürünleri ile adından söz ettirmeyi başaran Realme, bugün yeni bir etkinlik düzenledi. Yapılan etkinlikte Realme’nin yeni amiral gemisi telefonu Realme X50 Pro Player’ın yanı sıra şirketin kablosuz kulaklıkları Buds Q ve Buds Air Neo modeli de tanıtıldı. Her iki kablosuz kulaklık da uygun fiyatıyla dikkat çekiyor.

Realme Buds Q


Kutusu ile birlikte kullanıldığında 20 saate kadar kullanım ömrü sunan Realme Buds Q, 30 watt hızlı şarj desteği ile birlikte gelecek. IP4X sertifikasına sahip olan Realme Buds Q, belirli bir seviyeye kadar suya dayanabiliyor. Sadece 3.6 gram ağırlığındaki Realme Buds Q, 10 milimetre sürücüler ile gelecek.

20 dolar fiyat etiketine sahip olan Realme Buds Q, lansmana özel kampanya ile daha da uygun fiyatlı bir şekilde satışa sunulacak.

Buds Air Neo


Tasarım olarak Apple’ın AirPods modellerine benzeyen Buds Air Neo, Buds Q’ya oranda daha büyük sürücüler olan 13 milimetrelik sürücüler ile gelecek. Bluetooth 5.0 desteğine sahip olan Buds Air Neo, toplamda 17 saate kadar kullanım imkanı sunuyor. Ancak kulaklıkta gürültü engelleme özelliği bulunmuyor.

35 dolar fiyat etiketi ile bugünden itibaren satışa sunulan Buds Air Neo’nun ülkemize gelip gelmeyeceği ise henüz bilinmiyor.

 Yorum yap

*