Sosyal Media
yunus

Realme, Yeni Akıllı Saati Realme Watch S’i Tanıttı

Ülkemizde daha çok çıkardığı akıllı telefon modelleri ile adını duyduğumuz Realme, bugün yeni akıllı saati olan Realme Watch S modelini tanıttı. Realme Watch S, 15 gün pil ömrüne sahip olması ile dikkat çekiyor.

Realme Watch S

46 mm’lik dairesel kadran ve sağ tarafta iki fiziksel düğmeye sahip olan Realme Watch S, 100’den fazla saat yüzünü destekliyor. 1.3 inç ekrana sahip olan akıllı saat, IP68 sertifikasıyla suya ve toza karşı dayanıklı bir yapı ile geliyor. Ayrıca Realme Watch S’te otomatik parlaklık ayarı bulunuyor.

Kalp atış hızını ölçebilen Realme Watch S, kandaki oksijen seviyelerini izlemek için Sp02 sensörüne de sahip. Ayrıca akıllı saatte, uyku izleyici, su içme hatırlatıcısı, meditasyon ve hareketsizlik uyarısı gibi özellikler de bulunuyor.


Realme Watch S’te toplamda 16 spor modu bulunuyor. Bunlar; açık havada koşu, yürüyüş, kapalı alanda koşu, açık havada bisiklet, aerobik, kuvvet antrenmanı, futbol, basketbol, masa tenisi, badminton, kapalı alanda bisiklet, eliptik, yoga ve kriket.

390 mAh gibi yüksek kapasiteye sahip bir batarya ile gelecek olan Realme Watch S, 15 güne kadar kullanım ömrü sunacak. Ayrıca akıllı saatte bluetooth 5.0 desteği bulunuyor.

siyah, turuncu ve yeşil olmak üzere 3 farklı renk seçeneğine sahip olan Realme Watch S, 90 dolar fiyat etiketine sahip olacak.

 Yorum yap

*