Sosyal Media
yunus

Redmi K50 Gaming’in Teknik Özellikleri Belli Oldu

Çin merkezli akıllı telefon üreticisi Xiaomi’nin alt markası olan Redmi, oyun severleri hedef alan yeni bir cep telefonu olan K50 Gaming’in üzerine yoğunlaşmış durumda. Geçtiğimiz yıl piyasaya çıkan Redmi K40 Gaming’in yerini almaya hazırlanan Redmi K50 Gaming, oyun oynamayı seven kullanıcıları sahip olduğu özellikler ile birlikte etkisi altına almayı planlıyor ve K50, K50 Pro, K50 Pro+ ve K50 Gaming ile birlikte 4 farklı varyant ile kullanıcıların karşısına çıkması bekleniyor.

Oyuncu odaklı Redmi K50 Gaming, oyun severlere sınırsız bir zevk yaşatmak ve daha önce yaşamadıkları oyun deneyimleri yaşatmak için MediaTek’in en güçlü yonga setinden biri olan olan Dimensity 9000’den güç alacak. Oyun sevenleri heyecanlandıracak diğer bir haber ise Redmi K50 yüksek yenileme hızına sahip bir ekran ile birlikte piyasaya çıkacağı belirtiliyor.

Redmi K50 Tasarımıyla Ön Plana Çıkacak


Piyasaya 2022 yılının ilk çeyreğinde sürülmesi beklenen Redmi K50 Gaming, 64 MP ana kamera ve batarya olarak 5000 mAh pil gücüne sahip. Redmi K50 Gaming, tasarım konusunda da oldukça iddialı olacağını da belirtelim. Redmi K50 Gaming, en zorlu oyunları bile stabil bir şekilde çalıştırabilecek soğutma sistemi ve güçlü RAM donanımlarıyla oyunculara kusursuz bir deneyim fırsatını sağlayacak.


Yorum yap

*