Sosyal Media
yunus

Redmi, Yeni Akıllı Televizyonu Redmi Smart TV X Modelini Tanıttı

Çinli teknoloji üreticisi Redmi, 5G teknolojisine sahip orta seviye yeni telefonları Redmi 10X ve 10X Pro modellerinin yanı sıra yeni akıllı televizyonu Redmi Smart TV X’i düzenlemiş olduğu etkinlik kapsamında tanıttı. Redmi Smart TV X, 4K çözünürlük ile gelecek.

50, 55 ve 65 inç olmak üzere 3 farklı ekran boyutu ile gelecek olan Redmi Smart TV X, uygun fiyatı ile dikkatleri üzerine topladı.


Redmi Smart TV X

4K çözünürlük ile gelecek olan Redmi Smart TV X, NTSC renk kodlama sisteminin yüzde 85’ine sahip olacak. Oldukça ince çerçevelere sahip olan Redmi Smart TV X, yüzde 97 oranında ekran gövde oranı sunuyor. Metal görünümlü ince ve şık çerçevelerin TV’ye güzel bir görünüm kazandırdığını söyleyebiliriz. Ayrıca TV’de 2 GB RAM bellek ve 32 GB depolama alanı bulunuyor.

4 adet 12.5 wattlık hoparlörlere sahip olan Redmi Smart TV X, subwoofer, Dolby Audio ve DTS-HD gibi üstün ses teknolojileri donatılmış durumda. TV’de kısa süre önce tanıtılan Honor X1 Smart TV gibi sesle kontrol sağlamak için yerleşik mikrofonlar bulunuyor. Ayrıca Redmi Smart TV X, sorunsuz içerik oynatımı sağlamak için 60 Hz akıllı hareket dengeleme teknolojisine (MEMC) sahip.

Redmi Smart TV X Fiyat

50 inç 280 dolar

55 inç 320 dolar

65 inç 460 dolarYorum yap

*