Sosyal Media
sengul

Samsung Galaxy A70'e Gece Modu Özelliği Geliyor

Samsung Galaxy A70 sahiplerine müjde. Yeni yazılım güncellemesiyle daha başarılı fotoğraflar çekmek mümkün hale gelmiş.

Samsung Galaxy A70 için yayınlanan yazılım güncellemesinin odak noktası tamamen düşük ışıkta daha kaliteli fotoğraflar elde etmemizi sağlayacak Night Mode optimizasyonu, güncelleme aynı zamanda Temmuz 2019 Android güvenlik yamasını da içeriyor.


Birkaç hafta önce yapılan güncellemeyle gelen Super Steady modunun ardından kamera konusunda farklı bir güncelleme daha yayınlayan Samsung, geri bildirimleri dikkate alarak iyileştirmeler yapıyor gibi görünüyor.

Samsung Galaxy A70 için yayınlanan son yayınlanan güncellemenin boyutu tam 619MB ve A705GMDDU3ASG6 seri numarasına sahip. Hali hazırda Asya bölgesinde yayınlanmaya başlanan güncellemenin kısa bir süre içinde global olarak yayınlanması da bekleniyor.

Güncelleme ile kazandırılan yeni Gece modu özelliği sayesinde çok karanlık şartlarda dahi başarılı fotoğraflar çekmek mümkün hale gelmiş. Sadece akıllı telefonunuzu sabit bir şekilde tutmanız gerekiyor.

Samsung Galaxy A70 için yayınlanan güncellemeyi Ayarlar>Yazılım Güncellemesi sekmelerini izleyerek kontrol edebilirsiniz.  

En uygun fiyatlı akıllı telefon modelleri için tıklayınız.Yorum yap

*