Sosyal Media
sefa

Samsung Galaxy Buds Pro Adidas Originals Tanıtıldı

Samsung, kısa bir süre önce piyasaya sürdüğü kablosuz kulaklığı Galaxy Buds Pro modelinin özel bir tasarımını tanıttı. Samsung’un Adidas ile iş birliği yaparak özel tasarladığı Galaxy Buds Pro Adidas Originals modeli kablosuz kulaklığı bugün resmen tanıtıldı. Galaxy Buds Pro Adidas Originals, beyaz ve yeşil renk kombinasyonu ile gelecek.

Galaxy Buds Pro Adidas Originals

Galaxy Buds Pro Adidas Originals, teknik özellikler bakımından Galaxy Buds Pro ile tamamen aynı durumda. Fakat şarj kutusu kulaklığın sanki Adidas ürünü gibi görünmesini sağlıyor. Galaxy Buds Pro Adidas Originals’in en önemli özelliği ise geri dönüşümlü malzemeden üretilmiş olması.


Galaxy Buds Pro Adidas Originals kablosuz kulaklığı alan kullanıcılar Stan Smith serisi ayakkabı kuponuna da sahip olacak. Bu kupon ile kullanıcılar, Adidas’ın popüler ayakkabılarını satın alabilecekler.

Samsung Galaxy Buds Pro Adidas Originals, bir Samsung’un Galaxy modeli bir telefonu ile eşleştirildiğinde özel bir Adidas teması etkinleştirilecek. Bu tema, kullanıcıların yeni bir kilit ekranı, yeni simgeler, arama ve mesajlar sayfalarında yeni tasarımlar kullanmasını sağlayacak.

Galaxy Buds Pro Adidas Originals Fiyat

7 Nisan’dan itibaren satışa sunulacak olan Galaxy Buds Pro Adidas Originals, 249 dolar fiyat etiketine sahip olacak. Yani kulaklık vergiler hariç yaklaşık 2.000 TL.

Yorum yap

*