Sosyal Media
sefa

Samsung Galaxy S21 Serisinin Tanıtım Videoları Ortaya Çıktı

Samsung’un Ocak ayında tanıtımını yapacağı yeni amiral gemisi akıllı telefonu Galaxy S21’in tanıtım videoları ortaya çıktı. Yayınlanan videolar, Galaxy S21’in tasarımı ve renkleri hakkında bizlere bilgiler veriyor.

Galaxy S21 Ailesinin Tanım Videoları

Yayınlan videolar Galaxy S21 ailesinden Samsung Galaxy S21 5G, Galaxy S21+ 5G ve Galaxy S21 Ultra 5G’ye ait. Yayınlanan videolardan telefonların ön, arka ve kamera tasarımlarının nasıl olduğunu görebiliyoruz. Böylelikle Galaxy S21’in merak edilen kamera tasarımı da belli olmuş oldu.

  • Galaxy S21 5G

Yayınlanan videolardan Samsung’un tercih ettiği yeni “Phantom Violet” isimli rengini de görmüş oluyoruz. Phantom Violet rengine sahip Galaxy S21 modellerinin kamera kurulumlarının olduğu kısın altın renginde olacak.

  • Galaxy S21+ 5G

Samsung, Galaxy S21 Ultra modelinde serinin diğer modellerine göre biraz farklı bir tasarıma gitmiş. Videodan da anlaşılacağı üzere Galaxy S21 Ultra beş arka kamera kurulumuna ve kıvrımı bir tasarıma sahip olacak.

  • Galaxy S21 Ultra 5G

Teknoloji devi Samsung’un Galaxy S21 ailesini 14 Ocak tarihinde düzenleyeceği Unpacked etkinliği kapsamında duyurması bekleniyor.

 

 Yorum yap

*