Sosyal Media
sefa

Samsung Galaxy Watch 3 Yazılım Güncellemesi

Samsung’un geçtiğimiz Ağustos ayında tanıtılan en yeni akıllı saati Galaxy Watch 3, sunduğu özellikler ile adından söz ettirmeyi başarmıştı. Daha sonra Galaxy Watch 3’ün piyasaya çıkan titanyum versiyonu da büyük ilgi görmüştü. Bugün ise Galaxy Watch 3 hakkında yeni bir güncelleme yayınladı.

Şimdiye kadar küçük güncellemeler alan Galaxy Watch 3, bugün en büyük güncellemesine kavuştu. Yeni güncelleme bazı özellikler ve bir takım hata düzeltmeleri içeriyor.

Yeni güncelleme ile uyku takibi özelliği daha yetenekli hale geliyor. Artık uyku takibi özelliği, kullanıcılarına uyku saatine ve kalitesine göre 0 ile 100 arası bir puan sunacak. Böylece kullanıcılar, uyku takibini daha verimli bir şekilde takip edecek.


Antrenman takibi özelliğine de yenilikler getiren güncelleme, koşu ve eliptik bisiklet kullanımı gibi durumlarda antrenman tespit süresini 10 dakikadan 3 dakikaya düşürdü. Ayrıca “el yıkama” özelliği ile kullanıcılar ellerini ne sıklıkla yıkadıkları gibi detayları da Galaxy Watch 3 üzerinden öğrenebilecekler.

 Yorum yap

*