Sosyal Media
sefa

Samsung Galaxy Z Fold 4 Görselleri Ortaya Çıktı!

Katlanabilir cep telefonu pazarında lider konumda olan Samsung, Galaxy Z Fold 4 modelini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. En son piyasaya sürdüğü Galaxy Z Fold 3 ve Flip 3 modellerinden tatmin edici bir başarı yakalayan Samsung markası, Galaxy Z Fold 4 modeli ile birlikte oldukça iddialı görünüyor. Sızdırılan bilgilere göre Galaxy Z Fold 4, Android işletim sistemine sahip en iyi kamera özelliklerine sahip olacak.

Samsung Galaxy Z Fold 4 Kamera Donanımı İle Dikkat Çekecek

Sızdırılan görseller ile birlikte Galaxy Z Fold 4 modelinin tasarımı günyüzüne çıkmış oldu. Tasarım olarak kendinden bir önceki model olan Galaxy Z Fold 3’e benzeyen Galaxy Z Fold 4, kamera donanımı ve ekran özellikleri ile dikkat çekmeyi hedefliyor. Galaxy Z Fold 3’e göre daha geniş bir ekrana sahip olması beklenen Galaxy Z Fold 4 modeli, 7.6 inç boyutunda OLED iç ekran ve 6.2 inç dış ekranı ile birlikte kullanıcılara akıcı bir deneyim sunmayı hedefleyecek. Bu yıl içinde piyasaya sürülmesi beklenen Galaxy Z Fold 4, geniş ve daha kalın bir gövde tasarımı ile birlikte gelecek.

Samsung Galaxy Z Fold 4

Hem ekran hem de gövde yapısı ile birlikte kendinden bir önceki modele göre daha geniş ve büyük olması beklenen Galaxy Z Fold 4 modelinin kullanıcılara daha net ve detaylı görüntüler sunması bekleniyor. Ayrıca cihaz işlemci tarafında Snapdragon 8 Gen 1 Plus’a ev sahipliği yapacak. Sızdırılan bilgilere göre Samsung Galaxy Z Fold 4 modeli, 5000 mAh batarya ve 25 W hızlı şarj desteği ile birlikte kullanıcıların karşısına çıkacak. Cihaz ters kablosuz şarj ve kablosuz şarj teknolojilerine de ev sahipliği yapacak. Ayrıca cihaz S-Pen ile birlikte gelecek.

Sızıntı haberleri ile ünlenmiş IceUniverse’e göre, Galaxy Z Fold 4 kamera konusunda oldukça iddialı olacak. Kendinden bir önceki model ile kıyaslandığında hem ekran hemde kamera donanımı ile dikkat çekecek olan Galaxy Z Fold 4 modeli, 50 MP ana kamera,12 MP geniş açı kamerası ve 3x optik telefoto kamera olma üzere üçlü bir kamera sistemine ev sahipliği yapacak. Son olarak sızdırılan haberlere göre Galaxy Z Fold 4 modelinin en güçlü kamera donanıma sahip cihaz olacağı bildiriliyor.

Samsung Galaxy Z Fold 4

Samsung Galaxy Z Fold 4 Ne Zaman Çıkacak

Hatırlayacağınız üzere Samsung, Hem Galaxy Z Fold 3 hem de Samsung Galaxy Z Fold 2 modellerini geçtiğimiz Ağustos aylarında duyurmuştu. Samsung’un bu geleneği bozmayıp Galaxy Z Fold 4’ü 2022 yılının Ağustos ayında tanıtacağı ve Ağustos ayında yada Eylül başlarında piayasaya süreceğini söyleyebiliriz. Hatırlarsanız Samsung, Galaxy Z Fold 3 modelini Eylül ayında ön satışa sunmuştu.

Samsung Galaxy Z Fold 4 Fiyatı Ne Kadar

Samsung Galaxy Z Fold 4’ün 1.799 $ civarı bir satış fiyatının olması bekleniyor. Fakat bazı sızdırılan haberlere göre Samsung Galaxy Z Fold 4’ün 1500$ daha düşük bir fiyat etiketine de sahip olacağı söyleniyor.


Yorum yap

*