Sosyal Media
sefa

Samsung Şirketi, Galaxy Store'da %30 İndirim Sunuyor!

Bir Samsung Galaxy akıllı cihazı kullanıyorsanız, Galaxy Store’dan alışveriş yapmak için en iyi zaman şu zaman olabilir. Marka, sınırlı bir süre için tüm oyun uygulamalarında yüzde 30’a varan indirimlerden yararlanabileceğiniz büyük bir kampanya yayınladı. Bu kampanya, uygulama içi satın alımları da kapsıyor.

Bu kampanyanın indirim teklifi, 2 dolar veya daha yüksek maliyetli tüm oyunlar için geçerlidir. Minimum harcama limiti, uygulama içi satın almalar için de geçerlidir ve yüzde 30 indirime hak kazanabilir. SamMobile raporuna göre, kişiler teklif süresi boyunca on indirim kuponu elde edebilirler. Elde edilen kuponlar ise 24 saat geçerlidir.

Ek olarak Samsung markası, kişilere daha fazla harcama yaptıkları için ekstra avantajlar da sunabiliyor. İlk olarak, Galaxy Store’da yedi gün içerisinde 3.99 dolar veya daha fazla bir değerde satın alma işlemi yapılıyorsa, 3 dolar kupon kazanırsınız. İkinci alışverişte ise yüzde 20 indirim hakkınız olur. Aynı haftanın üçüncü alışverişinde ise yüzde 30 indirim alırsınız. Bu bilgilerin yanında toplam satın alma işlem tutarınız 300 dolar ve fazlası ise, mağazada ki bir sonraki satın alma işlemi için yüzde 99 indirim kuponu alabilirsiniz. Doları TL’ye çevirince çok mantıklı gibi görünmese de, dolar kullanan kişiler için güzel bir kampanya olabilir.

Samsung, Galaxy Store için Dev Kampanya Başlattı!

Samsung Şirketi, Galaxy Store'da %30 İndirim Sunuyor

Galaxy Store, Samsung şirketinin Play Store benzeri bir platformudur. Marka, Android akıllı cihazlarına ya da tabletlerine önceden yüklenmiş bir uygulama mağazası sunuyor. Mağaza Play Store kadar kapsamlı ve büyük değil. Ancak, istenilen çoğu uygulamayı bulmanız mümkün. En önemlisi, Battle Royale oyunu olan Fortnite bu mağazada mevcut ve oynanabilir. Politika ihlalleri nedeni ile tüm uygulama mağazalarından atılmıştı. Ancak, Samsung’un mağazasına halen duruyor.

Güney Koreli teknoloji devi, uygulama mağazası aracılığı ile bazı şirketi içi ve üçüncü taraf uygulamaların yanında ekstra temalar da sunuyor. Ek olarak Galaxy Store aracılığı ile Galaxy Watch serisi için uygulama ve arayüz içeriyor.


Yorum yap

*