Tablet PC kategorisindeki 20 adet ürün listelenmektedir.

Tablet PC

Tablet Fiyatları

Bir cihaz düşünün, hem dizüstü bilgisayar özelliklerine sahip hem de akıllı telefonlar kadar kolay taşınabilir olsun. Gelişen teknoloji ürünü olan Tablet PC’ler bu özellikleri bir arada barındırıyor. Dizüstü bilgisayarı aratmayan donanım özellikleri ve akıllı telefonları aratmayan taşınabilirlik özellikleri sayesinde yeni nesil teknoloji ürünü olan tablet PC’leri geçtiğimiz yıllar içerisinde popülerliğini giderek arttırdı.

Mobilite, değişen çalışma koşullarına bağlı olarak ortaya çıkmış bir kavramdır. İş dünyasında yaşanan hareketlilik sonucunda, firma ve çalışanların hareketlilik düzeyi artmıştır. Gelişen teknolojinin, yaşanan değişimde etkisi oldukça büyüktür. Teknolojik gelişmeler, iş hayatında köklü değişikliklere de neden olmuştur. Geleneksel çalışma düzenine kıyasla günümüzde fiziksel olarak iş ortamında bulunmadan çalışabilmekteyiz. Dışarda, seyahatte veya evde çeşitli ortamlarda dizüstü bilgisayar, akıllı telefon veya tabletler aracılığıyla çalışmak mümkün. Dizüstü bilgisayarlarda olduğu gibi hafif ve ince tasarıma sahip tabletler de size taşıma kolaylığı sağlar. Wi-Fi veya dahili modem desteği aracılığıyla internet bağlantısı sağlayan bu cihazlar ile her an her yerde, çalışmaya, oyun oynamaya veya dijital içerik tüketmeye hazır durumdasınız. İhtiyacınıza ve beklentinize uygun modelleri, en ucuz tablet fiyatlarıyla sunuyoruz.

Tablet Bilgisayar Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Öncelikle ihtiyacınızı belirleyin, cihazı satın alma amacınız nedir? Satın almadan önce bu soruyu kendinize muhakkak sorun. Oyun oynamak, derslere katılmak, dijital içerik tüketmek veya diğer kullanım amaçları arasında hangisi sizin için öne çıkıyor?

Tablet bilgisayar üreticileri, kullanıcıların çeşitli ihtiyaçlarına hitap edecek ekran boyutuna sahip tablet modellerini piyasaya sunuyor. Küçük ekrana sahip tablet bilgisayarlar ve büyük ekrana sahip modeller piyasada mevcuttur. Dizi, film ve video gibi dijital içerikleri bilgisayar ekranı ve TV ekranı yerine tabletten izlerim diye düşünüyorsanız ekran boyutu değeri diğer özelliklere kıyasla daha öncül olur. Bu şu anlama gelmiyor: “İçerik tüketmek için en iyi tablet, büyük ekranlı tablettir.” ifadesi doğru olmayacaktır. Çünkü görüntü için önemli olan diğer bir kriter, ekran çözünürlüğüdür. Ekranı büyük, çözünürlüğü düşük bir cihaz kaliteli bir izleme deneyimi sunamaz. “DPI” ifadesi, çözünürlük değerini temsil eder ve dpi ile piksel yoğunluğu doğru orantılıdır. DPI değeri arttıkça ekrandaki piksel yoğunluğu ve görüntü kalitesi artar.

Ekran boyutu konusunda dikkatli olmanız gereken diğer bir husus: ekran-gövde oranı. Bazı tablet bilgisayarların gövdesi büyük, ekranı küçük olabilmektedir. Web’de dolaşırken, oyun oynarken veya bir şeyler izlerken küçük ekran sizi tatmin etmiyorsa gövdesi büyük, ekranı küçük bir model seçmeyeye özen gösterin.

Ekran boyutu ve çözünürlük değerlerine karar verdikten sonra ekran özellikleriyle ilgili seçim yapmanız gereken diğer özellik: ekran türü. LCD Ekran, LED Ekran, IPS Ekran, TFT Ekran, HD Ekran, Super Amoled Ekran, Kapasitif Ekran, TFT LCD Ekran, FHD, IPS LCD ve LCD TN gibi çeşitli ekran türleri bulunmaktadır. Ekran türü seçimini, ihtiyaçlarınızı ve kişisel tercihlerinize göre belirlemeniz faydalı olacaktır. Diyelim ki, grafik tasarım işleri ile ilgileniyorsunuz ve cihazı profesyonel iş dünyasında kullanmak amacıyla satın alacaksınız. Bu senaryoda, IPS Ekran türü seçmek sizin için isabetli olacaktır. Çünkü renkleri olduğu gibi gösteren IPS ekran çalışmalarınızda sizi yanıltmaz.

“Mobilite” kavramı, geliştirilmiş cihazların taşınabilirlik durumu sonucunda çalışma hayatının değişmesi durumunu ifade eder. Taşınabilir yapıdaki cihazlar, mobilitenizi arttırır. Nerede olursanız olun e-maillerinizi yanıtlayabilir, doküman inceleyebilir ve işle ilgili diğer bilgilere ulaşabilirsiniz.

İnce ve hafif bir model çantanızda çok az yer kaplar ve taşırken size yük olmaz. Taşıma kolaylığından mahrum kalmamak için incelediğiniz ürünlerin fiziksel özelliklerini göz önünde bulundurun. Ağır bir cihaz taşıma konusunda sizi zahmete sokar, bir anlamda mobilitesi olmayan bir cihaz satın aldınız demektir.

Bellek konusunda, belirleyici özellik kullanım alanıdır. Cihazı, profesyonel iş dünyası veya gaming dünyası gibi yoğun iş gücü gerektiren alanlarda kullanacaksınız düşük GB değerine sahip bellekler sizi mutlu etmeyecektir. 64 GB, 128 GB gibi yüksek kapasiteli bir model tercih etmek faydalı olacaktır. Aslında, bellek konusunda “Şu kapasite değerine sahip cihazlar sizin işinizi görür.” gibi ifadeler kullanmak pek doğru olmayacaktır. Çünkü bugünün ve yarının ihtiyaçları değişkenlik gösterir. Bugün, kullandığınız cihazda sadece web’de dolaşıp mail yanıtlama gibi yüksek kapasite gerektirmeyen işlemleri yapıyor olabilirsiniz. Fakat yarın yeni bir oyun çıkar ve bu oyunu indirmek istediğinizde cihaz kapasitesi yeterli olmaz. Bu anlamda, sizlere şu kapasiteye sahip cihazları alın önerisi yerine, “Arttırılabilir Hafızası” olan cihazlar ileriye dönük olarak avantajlı olan cihazlardır. Arttırılabilir hafızası olan cihazlar sayesinde bellek kapasitesini arttırmak sorun olmaktan çıkar, SD kart takarak bellek yükseltmesi yapabilirsiniz.

Günümüz toplumunda, çocukların en çok ilgi gösterdiği elektronik ürünlerin başında tablet bilgisayar gelmektedir. Çocuğunuz için tablet bilgisayar bakıyorsanız, onun kullanacağı programlar ve oynayacağı oyunlara yönelik yeterli performansı sunan marka ve modellere yönelmenizde fayda bulunmaktadır. Çocukların pedagojik gelişimi açısından tablet ve diğer elektronik cihazların kullanımı noktasında, üretici firmaların ve uygulama geliştiricilerin ortaya koyduğu ebeveyn kontrolü çözümleri bulunmaktadır. Çocuğunuza tablet bilgisayar almayı düşünüyorsanız, bu tür çözümleri de araştırmanızı ve tablet bilgisayarı, oyuncağın muadili değil, eğitim ve gelişime katkı sağlayacak bir araç olarak konumlandırmanızı öneririz.

Her an her yerde cihazı açıp çalışmanız gerekiyorsa veya sık sık içerik tüketmeyi seviyorsanız şarj konusu sizin için çok önemli. Pil kapasitesi düşük bir cihaz, sürekli priz aramak ve kablolara bağlı yaşamak anlamına gelir. Yüksek kapasiteli batarya, sizi bu dertlerden kurtarır.

Piyasada hem ön, hem arka kamerası olan cihazlara olduğu gibi sadece arka kamerası olan cihazlarda bulunur. Kamera özelliği kısmında kullanım amacınızı ileriye dönük olarak düşünün. Sadece arka kameraya sahip bir cihaz satın aldınız, bugün ders ve toplantı gibi ön kamera kullanımı gerektirecek bir durum yok. Fakat ileride ön kameraya ihtiyacınız olabilir. Bu durumları dikkate alarak seçiminizi yapın. Yalnızca, kamera seçimini yapmakla iş bitmiyor. Kameraların piksel değeri görüntü kalitesini belirleyen önemli bir unsurdur. “MP” değeri düşük bir kamera, online görüşmelerde sizi karşı tarafa piksel piksel gösterir. Neredeyse tüm görüşme ve toplantıları online gerçekleştirdiğimiz pandemi döneminde bu özelliklerin önemi gitgide artmaktadır. MP değeri yüksek bir kamera ve iyi bir mikrofona sahip bir model ile profesyonel seviyede görüşmeler gerçekleştirin.

Kalem desteği, geleneksel not alma alışkanlığını değiştiren bir özelliktir. Kalem veya kağıda ihtiyacınız yok, cihazın kalemi sayesinde toplantılarda, görüşmelerde veya online derslerde rahatça not alabilirsiniz.

Tablet PC Markaları

Alcatel, Apple, Casper, Exper, Hometech, Huawei, Lenovo, Reeder, Samsung, Sunny, TCL, Technopc, Turkcell, Vestel ve daha fazla Tablet PC markası, en uygun tablet fiyatlarıyla incehesap.com’da! Sitemizdeki filtreleri kullanarak ihtiyacınız olan ve beklentilerinizi boşa çıkarmayacak olan ürünlere ulaşabilirsiniz. “Markalar”” filtresi bölümünde sektörün önde gelen, güvenilir markaları bulunmaktadır. “İşletim Sistemi” filtresinde Android, iPadOS Windows işletim sistemi seçeneklerini göreceksiniz. İşletim sistemi seçiminde belirleyici olan faktör kullanım alışkanlıklarıdır. Zira, bahsettiğimiz bu üç işletim sistemi arasında dağlar kadar fark yok. Üreticiler, bahsettiğimiz işletim sistemlerini kullanıcıları memnun edecek seviyede geliştirmiş durumdadır. “Kapasite” filtresinde 8GB, 16GB,32GB, 64GB ve 128GB şeklinde çeşitli ihtiyaçları karşılamaya yönelik farklı kapasite modelleri bulunur. İhtiyacınız olan bellek kapasitesini işaretleyin. Bellek ile ilgili olan diğer filtre: “Arttırılabilir Hafıza” filtresi ileriye dönük olarak bellek kapasitesini arttırabilmek ile ilgilidir. Bugün ve yarının ihtiyaçlarını göz önünde bulundurun ve seçiminizi yapın. “Renk” filtresi geniş renk seçeneklerini barındırıyor. Siyah, beyaz, rose gold, siver, yeşil, pembe ve daha fazla renk seçeneğini sunuyoruz. Renk filtresi ile cihazı dilediğiniz gibi renklendirin. “Kamera Sayısı”, “Kamera” filtreleri sayesinde cihazın ön kamera-arka kameralı olma durumunu ve MP değerini belirleyebilirsiniz. Modem desteğini “Dahili Modem Desteği” filtresi aracılığıyla belirleyebilirsiniz. Ekran konusunda “Ekran Türü” ve “Ekran Çözünürlüğü” filtreleri işinizi epey kolaylaştırıyor. Bu iki filtre aracılığıyla ekran boyutu ve görüntü kalitesini belirleyebilirsiniz. “Wi-Fi”, “Bellek”, “GPS” ve “HDMI” filtreleri de, bahsettiğimiz diğer filtreler gibi alışveriş sürecini kolaylaştırır, ihtiyacınız olan ürünü en ucuz tablet fiyatlarıyla size sunar.

En Ucuz Tablet Fiyatları Güvenilir Alışverişin Adresi İncehesap.com’da!

Günümüzde, alışveriş sürecinde ürün araştırması yapmak yeterli olmuyor. Özellikle, kişisel bilgilerinizi ve kart bilgilerinizi paylaştığınız satın alma süreci müşteri olarak gözünüzü korkutabilir. İncehesap.com olarak amacımız %100 güvenlik ve %100 müşteri memnuniyeti sağlamak. Güvenliğinizi sağlamak amacıyla sitemizde 3D Secure Güvenli Alışveriş altyapısını kullanıyoruz (Sms şifreyi doğrulama kodunu kullanarak kredi kartınızla alışveriş gerçekleştirebilirsiniz) ve GlobalSign Extended Validation CA - SHA256 - G3 (SSL Güvenlik Sertifikası) sertifikasına sahibiz. İncehesap.com olarak güvenilir markaların ürünlerini, çeşitli ödeme seçenekleriyle güvenli alışveriş ilkeleri kapsamında sizlere sunuyoruz. Hemen ihtiyacınız olan ürünü satın alın, gelişmiş dağıtım ağımız aracılığıyla en kısa sürede, güvenilir teslimat sağlayalım. Güvenilir bir e-ticaret platformu yalnızca satış sürecinde değil, satış sonrası süreçlerde de müşteri ile iletişimde olmalıdır. Alışveriş süreci öncesi ve sonrasında bizimle iletişime geçmek çok kolay! Müşteri hizmetleri çağrı merkezimize soru, değerlendirme ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca, sitemizdeki “Yorum Yap” seçeneği aracılığıyla ürüne yorum yapabilirsiniz.

Tablet PC'ler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bugün incehesap.com'da en çok satılan tablet modelleri aşağıda listelenmiştir:

Bugün incehesap.com'da satılan fiyatı düşen tablet modelleri aşağıda listelenmiştir.

Karşılaştırma Listesi

Çerezler Hakkında Bilgi Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Çerez Aydınlatma Metni’ni okuyabilirsiniz.