Sosyal Media
sengul

Samsung’un Yeni Kablosuz Kulaklığı Galaxy Buds Tanıtıldı

Samsung, yeni amiral gemisi telefonları Galaxy S10 modellerini tanıttıktan sonra kablosuz güç paylaşımı özelliğine sahip olan yeni kablosuz kulaklığı Galaxy Buds’ı da tanıttı. Apple’ın kablosuz kulaklığı AirPods’a rakip olarak çıkarılan Galaxy Buds, birçok farklı özelliğe sahip.


8 GB dahili hafızaya sahip kablosuz kulaklıklar, telefondan bağımsız olarak da çalışabiliyor. Hafızasına yüklenen şarkılar, telefon olmadan bağımsız bir şekilde dinlenebiliyor. Böylece istediğiniz yerde istediğiniz şarkıyı telefonunuz yanınızda olmasa bile kulaklıktan rahatça dinleyebiliyorsunuz.

Galaxy Buds, 58 mAh kapasiteli bataryaya sahip iken kablosuz şarj kutusunda 252 mAh kapasiteli batarya bulunuyor. Ayrıca Galaxy S10’larda bulunan güç paylaşımı özelliği sayesinde kulaklıkları telefonunuzdan da şarj edebiliyorsunuz. Bu da kullanıcılarına ayrı bir kolaylık sağlıyor.


Samsung’un ilk güç paylaşımı ve kablosuz özelliğe sahip kulaklığı Galaxy Buds, Türkiye’de 799 TL fiyat etiketi ile satışa sunuldu. Ancak eğer Galaxy S10 serisinden birini ön sipariş ile satın alırsanız kulaklık ücretsiz olarak size hediye edilecek.

 Yorum yap

*