fcp
 Hesaplı Temmuz Fırsatlarını Sakın Kaçırma

Snapchat Uygulamasında Artık Kullanıcı Adınızı Değiştirebileceksiniz

Emirhan K. 22.02.2022 (Güncellenme: 10.07.2024) Takip et
Snapchat uygulamasını kullanan kullanıcılara sevindirici bir haber geldi.
Snapchat Uygulamasında Artık Kullanıcı Adınızı Değiştirebileceksiniz

Snapchat uygulamasını kullanan kullanıcılara sevindirici bir haber geldi. Bildiğiniz üzere Snapchat uygulamasında isim değişikliği yoktu ve bu durum bazı kullanıcıları rahatsız ediyordu. Kullanıcılar, artık Snapchat uygulamasında yıllar önce aldıkları kullanıcı adını değiştirebilecekler.

Snapchat logosu

SnapChat Uygulamasına Beklenen Özellik Geliyor

Sızdırılan bilgilere göre Snapchat bu özelliği 23 Şubat tarihi ile birlikte kullanıcılarına sunacak. Ayrıca Snapchat kullanıcıları isim değişikliği yılda sadece bir kez yapabilecek. Ek olarak 23 Şubat tarihi ile birlikte kullanıma sunulacak bu özellikte, kullanıcılar daha önce aldıkları isimleri birdaha kullanamayacak. Kullanıcı adınızı değiştirmek için bu adımları takip edebilirsiniz.

  • SnapChat uygulamasını açın
  • Profilinize gidin
  • “Kullanıc adı” seçeneğine dokunun
  • “Kullanıcı adı değiştir” seçeneğine dokunun

Bu adımları takip ettikten sonra yeni kullanıcı isminize kavuşabilirsiniz. Ayrıca Snapchat eski popülerliğini geri kazanmak için Ticketmaster ile birlikte bir iş birliğini içerisinde olduklarını duyurdu. Bu işbirliği sayesinde kullanıcılar bulundukları yerin civarında canlı eğlence etkinliklerini keşfedebilecekler.

Emirhan Koyuncu

Mesai saatlerinde İncehesap içeriklerini üreten Emirhan, gün geceye bağladığında Valorant ve LoL düzlüklerinde tarih yazmaktadır.

Yorum yap

Yorumlar

Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol!