Sosyal Media
sefa

Sony Xperia XA3 Tanıtımdan Önce Ortaya Çıktı

Mobile World Congress (MWC) 2019 yani Mobil Dünya Kongresi, 25-28 Şubat tarihleri arasında İspanya’nın Barselona şehrinde düzenlenecek. Kongrede birçok şirket bir birinden güzel teknoloji ürünlerini tanıtacak. Bunlardan biri de Sony firması. Sony’de etkinlikte birçok ürününü tanıtmaya hazırlanıyor. Ancak Sony’nin MWC 2019 etkinliğinde tanıtacağı yeni telefonu Xperia XA3 tanıtım öncesi sumahoinfo.com’da ortaya çıktı.


Sızdırılan görselde Sony Xperia XA3’ün tasarımı da ortaya çıkmış oldu. Ayrıca görselden telefonun ince ve uzun bir tasarıma sahip olduğu görülüyor.


5.9 inç ve 1080x2560 piksel çözünürlüğe sahip ekran ile gelecek olan telefon, çift arka kameraya sahip olacak. Ekranın üst kısmında büyük boşluk olan telefonun Sony’nin klasik tasarımına sahip olduğunu söylemek zor olmasa gerek. Kullanıcılar tarafından pek sevilmeyen ve çok eleştirilen ekran tasarımını Sony’nin ısrarla neden devam ettirdiğini bizlerde bilmiyoruz. Son olarak telefonun Snapdragon 660 işlemciye sahip olacağı gelen bilgiler arasında.

 Yorum yap

*