Sosyal Media
sengul

Steam’de 18 TL Olan The Witcher: Enhanced Edition GOG’da Ücretsiz Oldu

Oyun platformları ücretsiz oyun kampanyasına devam ediyor. Onlardan biri de GOG Galaxy. GOG Galaxy, Steam fiyatı 18 TL olan The Witcher: Enhanced Edition isimli oyunu kısa süreliğine kullanıcıları için ücretsiz yaptı.

The Witcher: Enhanced Edition

CD Projekt RED tarafından geliştirilmiş ve Atari tarafından yayınlanmış bir aksiyon-rol yapma ve hack and slash oyunu olan The Witcher: Enhanced Edition, Leh yazar Andrzej Sapkowski’nin aynı isimdeki roman serileri üzerine dayanıyor.

The Witcher: Enhanced Edition’da Geralt of Rivia olacaksınız ve dünyanın kontrolü için yarışan güçlerin ördüğü bir entrika ağına kapılacaksınız. Oyun sizi olağanüstü bir masalın içine çekiyor. Ayrıca oyunda zor kararlar verecek ve ardından sonuçları ile yüzleşeceksiniz.


The Witcher: Enhanced Edition Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Microsoft® Windows® /XP/Vista

DirectX Sürümü: DirectX 9.0c (dahil) veya üstü

İşlemci: Intel Pentium 4 2.4 GHz veya Athlon 64 +2800 (Intel Pentium 4 3.0 GHz veya AMD Athlon 64 +3000 önerilir). Athlon XP +2400 gibi Athlon XP serisi desteklenmez

Grafikler: NVIDIA GeForce 6600 veya ATI Radeon 9800 veya daha iyisi (NVIDIA GeForce 7800 GTX veya ATI Radeon X1950 XT veya daha iyisi önerilir)

Hafıza: 1 GB RAM (2 GB RAM önerilir)

Ses: DirectX sürüm 9.0c uyumlu ses kartı

Sabit Disk: 15 GB

Oyunu indirmek için tıklayınYorum yap

*