Sosyal Media
sengul

Toplam Değeri 145 TL Olan 3 Android Uygulaması Ücretsiz Oldu

Android kullanıcılarının sevineceği bir haberle sizlerleyiz. Toplam değeri 145 TL olan 3 uygulama kısa süreliğine Play Store’da ücretsiz oldu. Uygulamaların ne kadar süreliğine ücretsiz olarak sunulacağı açıklanmadı. Bu nedenle uygulamalara ücretsiz sahip olmak için biraz acele edin deriz.

1- EZ Notes


Gizliliğe oldukça önem veren EZ Notes uygulaması, şimdi kısa süreliğine ücretsiz oldu. Reklamsız olarak sahip olabileceğiniz uygulama ile sesli notlar alıp bunları güvenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Uygulama, güvenlik konusunda kullanıcılarına garanti sunuyor.

Normal Fiyatı: 23.99 TL

2- 4K Camera


Telefonunuz ile profesyonel çekimler yapmak istiyorsanız 4K Camera uygulaması size bu konuda oldukça yardımcı olacaktır. Pozlama, odak, beyaz dengesi, video kare hızı gibi ayarları manuel olarak kendinizin yapabileceği uygulama ile bir birinden kaliteli fotoğraf ve video çekebilirsiniz.

Normal Fiyatı: 28.99 TL

3- Neurosimulator Vol.I


3 boyutlu bir simülasyon olan Neurosimulator Vol.I uygulaması ile 3 boyutlu beyin ameliyatları gerçekleştirebilirsiniz. Normal fiyatı oldukça yüksek olan uygulama şimdi kısa süreliğine Android kullanıcıları için ücretsiz oldu. Siz de bu fırsattan yararlanmak istiyorsanız eliniz çabuk tutun.

Normal Fiyat: 91.99 TL

 

Yorum yap

*