Sosyal Media
sengul

Toplam Değeri 43 TL Olan 5 Android Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Google Play her hafta kullanıcılarına indirim fırsatları sunmaya devam ediyor. Şimdi ise toplam değeri 43 TL olan 5 oyun kısa süreliğine ücretsiz oldu. İndirim kampanyasından yararlanmak için elinizi çabuk tutun. İşte ücretsiz olan 5 oyun…

1- Motorsport Manager Mobile 2


Motor yarışı oyunları arasında oldukça beğenilen Motorsport Manager Mobile 2, şimdi Android kullanıcıları için kısa süreliğine ücretsiz oldu. Oyunda kendi ekibinizi oluşturarak yarışlara katılabilirsiniz.

Normal Fiyatı: 17.99 TL

Kampanya Bitiş Süresi: 4 gün

2- Mayın Tarama Gemisi Pro


Klasik oyunlar içerisinde oldukça popüler olan Mayın Tarlası, şimdi Android kullanıcıları ile buluşuluyor. Hem de kısa süreliğine ücretsiz olarak. Tıpkı bilgisayardaki gibi zorluk derecelerini ayarlayarak oyunu oynayabilirsiniz.

Normal Fiyatı: 5,59 TL

Kampanya Bitiş Süresi: 6 gün

3- True Skate


Canınız sıkıldığında sizlere güzel bir alternatif olacak olan resmi sokak ligi kaykayı True Skate ile keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Normal Fiyatı: 7,59 TL

Kampanya Bitiş Süresi: 2 gün

4- Hidden Word Brain Exercise PRO


Güzel bir kelime oyunu olan Hidden Word Brain Exercise PRO ile hem eğlenceli vakit geçirebilir hem de hem de beyin egzersizi yapabilirsiniz. Ayrıca dünyanın dört bir yanından insanlara meydan okuyabilir ve bunları TOP20 yüksek skorlarına çıkarabilirsiniz.

Normal Fiyatı: 10,99 TL

Kampanya Bitiş Süresi: 4 gün

5- Amazing Taxi Simulator V2 2019


Geleneksel klasik oyunlardan farklı olarak Amazing Taxi Simulator V2 2019 ile yüksek kalitede grafikler ve gerçekliğe en yakın olan görüntüler sayesinde otomobil deneyimini sonuna kadar yaşayabilirsiniz.

Normal Fiyatı: 1,39 TL

Kampanya Bitiş Süresi: 6 günYorum yap

*