Sosyal Media
sefa

Ubisoft 5 Gün Boyunca Ücretsiz Oyun ve İçerik Sunacak

Epic Games, geçtiğimiz günlerde yılbaşına özel bir kampanya başlattı. Platform, kampanya kapsamında 15 gün boyunca her gün bir oyunu ücretsiz olarak sunacağını açıklamıştı. Bugün de Ubisoft, Epic Games’in kampanyasına benzer bir yılbaşı kampanyası başlattı. Ubisoft, kampanya kapsamında 19 Aralık tarihine kadar her gün bir oyunu ve içeriği kullanıcılarına ücretsiz olarak sunacağını duyurdu. Platformların bu şekilde kampanya başlatmaları en çok da oyuncuları sevindirdi.


Ubisoft’un bugün sunduğu kampanya kapsamında şirketin en yeni oyunlarından olan Assassin's Creed: Valhalla için bazı özel içerikler bulunuyor. Ayrıca oyunu daha önceden satın almamış olsanız bile ücretsiz olarak sunulan bu içerikleri kütüphanenize ekleyebiliyorsunuz.

Ubisoft’da Epic Games gibi hangi oyun ve içerikleri ücretsiz olarak sunacağını açıklamadı. Oyun severler, kampanya ürünlerini gününde öğrenecek.

Ubisotf’un bugüne özelücretsiz sunduğu Assassin's Creed: Valhalla içeriklerini indirmek için buradakibağlantıya tıklayabilirsiniz.Yorum yap

*